24 Ağustos 2015 Pazartesi

Başka Birinin WhatsApp Mesajlarını Görme Yöntemi

whatsappBaşka birinin WhatsApp Mesajlarını görme sayfamızda Başka Birinin WhatsApp Mesajlarını nasıl görürüm sorusuna cevap vermeye çalışacağız. WhatsApp, Play Store üzerinde bulunan ve Android kullanıcıları tarafından gün içerisinde oldukça çok kullanılan bir Mesajlaşma uygulamasıdır.

WhatsApp üzerinden sevgilisi ile konuşan veya arkadaşı ile konuşan kişiler, biraz geç cevap geldiğinde " bu kimle konuşuyor acaba " diye meraklanmaya başlamıştır. Yakın tanıdığınız kişilerin WhatsApp mesajlarını küçük ama etkili bir yöntem ile öğrenebilirsiniz.

Daha önce bu sayfamızda sunduğumuz WhatsApp web hizmeti ile bilgisayar üzerinden mesajlaşma yapabiliyorduk. İşte bunu kullanarak başkalarının mesajlaşmalarına ulaşacağız.

WhatsApp'da Başkalarının Mesajlarını Okumak


Bunun için mesajlarını okuyacağınız kişi yanınızda olmalı. Bir bahane ile onun telefonunu alın ve web.whatsapp.com adresini bilgisayarınızdan açınız. Ardından telefondan, bilgisayar ekranında ki QR kodu okutun. Ardından telefonu usulce bir yere bırakabilirsiniz : ) İşlem bu kadar. Bu işlemden sonra o kişinin tüm mesajlarını WhatsApp Web üzerinden okuyabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon