8 Ağustos 2015 Cumartesi

Android için en iyi ingilizce öğrenme uygulamaları

duolingoBu sayfamızda kolay ingilizce nasıl öğrenilir sorusunu merak edenler için Android cihazlarınızda size ingilizce öğretebilecek Android uygulamalarını derledik. Android telefon ve tabletlerinizden pratik yaparak ingilizceyi baştan öğrenebilirsiniz.

1) Duolingo

duolingo-ingilizce

Bu uygulama Android cihazların yanı sıra web site ile de hizmet vermekte. Bu uygulama sizin ingilizce bilginize göre size en baştan ders vermeye başlıyor. İlk başta yapacağınız alıştırmalar ile yapılacak sınavlara hazırlanıyorsunuz. Türkçe'yi İngilizce'ye, İngilizce'yi Türkçeye çevirmenin yanı sıra kelimeyi sesli söyleyip sizden yazmanızı istemesi gibi güzel özellikleri bulunmakta.

Uygulamayı indir

2) Yeni Başlayanlar İngilizce

learn-english

İngilizceye dair sadece 3-4 kelime biliyorsanız seviyeniz başlangıç demektir. Başlangıcı iyi yapmalısınız yani temelleri iyi oturtmalısınız ki, bir sonra ki ingilizce derslerini daha iyi anlayabilesiniz. Yeni başlayanlar için İngilizce derslerini günlük olarak takip edip, İngilizce temellerinizi oluşturabilirsiniz. Özellikle Lise'ye geçecek öğrenciler için güzel bir yaz tatili çalışması olacaktır.

Uygulamayı indir

3) İngilizce Öğrenme 6000 Kelime

ingilizce-kelime-android

İngilizceyi günlere yayarak öğrenme daha başarılı bir başlangıç olacaktır. Ben İngilizce kelimeler öğrenip kelime haznemi genişletmek istiyorum diyenler muhakkak çıkacaktır. İngilizce Öğrenme 6000 Kelime Android uygulaması ile İngilizce kelimeleri gün gün öğrenebilir ve kelime bilginizi genişletebilirsiniz. Gün gün belli kelimeleri öğrenerek işe başlayabilirsiniz.

Uygulamayı indir

4) Leo ile İngilizce

leo-ingilizce

Bu uygulama hem eğlenmeni, hemde İngilizce öğrenmeni sağlıyor. Eğlenerek İngilizce öğrenebileceğin bu uygulamada Leo karakterin ile ormanda ilerlemen gerekiyor. Görsel destekli kelime, kelime çevirme, kelime kurucu ve kelime dinleme özelliği.

Uygulamayı indir

5) İngilizce Sohbet uygulaması

Bu uygulama daha önce tanıttığımız İngilizce öğrenme uygulamalarından farklı. Bu uygulamada sohbet edebileceğiniz yazışmalar var. Bunlar sayesinde İngilizceni sohbet ederek geliştirme imkanı bulacaksın.

uygulamayı indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon