26 Ağustos 2015 Çarşamba

aa 2 Android oyunu

aa2Çoğu kişinin sinir sahibi olmasına neden olan aa oyununun, 2.versiyonu geliyor. Oyunda ki amacımız dönen çembere top atmak olsa da, bunun zorlayıcı olması insanı harbiden çileden çıkarıyor. Oyunun zorluk düzeyi her bölümde daha çok artmakta ve insan git gide daha çok sinirlenmekte.

aa 2 oyununa ilk versiyona göre bazı özellikler eklenmiş. Çemberin etrafında olan yenilikler ilk dikkatimi çeken özelliklerden. Bu oyunun çıkar çıkmaz çok kişi tarafından oynanacağına eminim. Ancak şu an sadece iOS cihazlar için yayınlanan bu oyun için biraz daha beklememiz gerekiyor. 23 ağustos tarihinde iOS kullanıcılarına sunulan oyun, Android içinde yayınlandı.

Oldukça zorlaşan bölümler bizi yine sinir edecek gibi. Daha 3.bölümde sinir olmaya başladım bile. aa 2 3.bölüm nasıl geçilir diye soranlar olacaktır. 3.bölümde çember dönmekte ve top yavaş yavaş kendiliğinden gelmekte. Çembere top geldiğinde çember yavaş bir şekilde dönmekte, eğer biz ekrana dokunursak çember dönmeye başlıyor. Gelen topu boşluğa denk gelecek şekilde çembere dokunarak döndürmeniz gerekmekte.

aa 2 oyunu Android için yayınlandı. Bu sayfamızdan aa 2'yi indirebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon