29 Ağustos 2015 Cumartesi

aa 2 Android Oyunu Yayınlandı / Apk indir

aa2-android

aa 2 Android oyunu indir. Geçtiğimiz yılda oldukça popüler bir hale gelen aa oyunu, bir çok kişiyi çileden çıkarmıştı. aa oyunu hilesi adı ile bir çok içerik aranmıştı, insanlar artık oyunun bölümlerini geçmekte zorlandığı için bu oyunun hilesini aramaya başlamışlardı.

General Adaptive tarafından tasarlanan bu oyun, 2.versiyonu ile karşımızda. aa 2 Android oyununu aynı konsepti ancak farklı bölümleri ile karşımıza çıktı. Oldukça eğlenceli bir yapısı olan aa oyununun, 2.versiyonunda da yine aynı şekilde dönen bir çember yer almakta. Bu çembere aynen 1.versiyonda olduğu gibi siyah toplarınızı iletmeye çalışıyorsunuz. Oyunun bölümlerinde aşağıda ki görsellerden de göreceğiniz üzere değişiklikler meydana gelmiş.

50 bölümden oluşan aa 2 Android oyunu, oldukça zorlaştırılmış bir şekilde karşımıza geldi. Özellikle 5.bölümün oldukça zor olduğunu ve neredeyse 2 gün oynamama rağmen geçemediğimi belirtmek istiyorum. aa 2 5.bölüm nasıl geçilir diye bir soru yöneltecek olursanız daha pratiğini ipucunu belirleyemedim. Ama ilk başta yer alan toplar bir büyük bir küçülmekte, büyürken bizim çembere attığımız toplara deymemesi lazım, bu yüzden olabildiğince aralıklı atarak doldurmaya çalışın.

aa 2 Android oyunu 5.bölüm nasıl geçilir ?

aa 2'nin 5.bölümünde bir büyüyüp bir küçülen kısımlar var. Bu bölümde siyah topları olabildiğince hızlı dokunarak atın. Art arda dokunarak topları seri şekilde gönderin ve bu şekilde kolayca geçebilirsiniz.

Google Play Store Strateji oyunlar arasında yer alan aa 2 oyununu, buraya tıklayarak indirebilirsiniz.


aa2-android-oyunu aa2-android-oyunu-apk

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon