1 Temmuz 2015 Çarşamba

WhatsApp Kişiye Özel Arka Plan

whatsapp-kisiye-ozel-arkaplanWhatsApp Kişiye Özel Arka Plan nasıl yapılır , WhatsApp arka plan ekleme gibi sorular artık gelen bu özellik ile rafa kaldırılacak. Direk WhatsApp üzerinden bir kaç basit ayar ile WhatsApp hesabınızda ekli olan kişiye özel duvar kağıdı ekleyebileceksiniz.

WhatsApp üzerinde hali hazırda var olan bir arka plan yer almakta. Kullanıcılar bunu değiştirmek için bir çok yola başvurmakta. Ancak gelen bu detaylı özellik ile sevgilinizin, babanızın, annenizin WhatsApp profiline onların resimlerini arka plan yapabileceksiniz.

WhatsApp Kişiye Özel Arka Plan nedir ?


Yazıdan anlaşılacağı üzere özel duvar kağıdı atamaları yapabiliyorsunuz. Örneğin Annenizin sizde kayıtlı olan WhatsApp profiline onun resmini koyarak onla konuşurken onu da görebiliyor olacaksınız.

WhatsApp Kişiye Özel Arka Plan Nasıl Kullanılır, Nasıl yapılır ?


WhatsApp şu an için ilk olarak iOS 9 ile Beta olarak gelecek ve Android için de ilerleyen günlerde geleceğini düşünüyoruz. Bu özellik güncelleme ile geldikten sonra WhatsApp uygulamasının sağ üstünde yer alan 3 noktaya tıklayarak bu ayar kolayca yapılabilecek.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon