30 Temmuz 2015 Perşembe

TV8 Yarışmalarına Başvuru Uygulaması

tv8-basvuruTV8 Yarışmalarına nasıl başvurabilirim sorusuna cevap arayan kullanıcılar Android için sunulan TV8 Başvuru Android uygulamasını kullanarak bu yarışmalara katılım sağlayabiliyorlar. Daha önce sitemizde TV8 Kanalına ait TV8 Yan ekran uygulamasını tanıtmıştık. Şimdi ki sayfamızda da TV8 kanalı tarafından izleyicilere yönelik tasarladığı bir uygulama olan TV8 Başvuru uygulamasını yayınladı.

TV8 Başvuru Android uygulaması ile TV8 ekranlarında yayınlanan yarışmalara kolayca başvuru yapabilecek ve bu yarışmalarda yarışmak için ilk adımı atmış olacaksınız. TV8 başvuru uygulamasını apk olarak cep telefonuna indirdikten sonra kayıt ol ve Facebook hesabın ile giriş yap. Cep telefonun ile başvuru nedenini ve kendi yeteneğini tanıtan videoyu uygulama üzerinden TV8'e gönder.

TV8 Başvuru uygulaması ile hangi TV8 yarışmalarına başvurabilirim ?


O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Survivor, Rising Star Türkiye, İşte Benim Stilim, Ver Fırına, Komedi Türkiye.

TV8 Başvuru nasıl yapılır ?


Buraya tıklayarak Android uygulamasını telefonunuza indirin ve kurun. Ardından açılan uygulamaya kayıt olun ve Facebook hesabınız ile giriş yapın. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra cep telefonunuzun numarasını doğru bir şekilde girin ve Video/Resim yükle butonundan kendinizi en iyi şekilde anlatan videoyu yükleyin.

tv8-basvuru-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon