21 Temmuz 2015 Salı

TV8 Yan Ekran uygulaması

tv8-yan-ekran-android-indirTV8 Yan Ekran uygulaması indir aramasını yapan kullanıcılar, Tv8 Yan ekran uygulamasını Android cihazlarına apk olarak indirip yükleyebiliyorlar. Daha önce tv8 yan ekran sayfamızı sizlerle paylaşmıştık. Bu sayfamızda da tv8 yan ekran nasıl kullanılır ve TV8'in hangi dizilerinde ve yarışmalarında kullanılacağından bahsedeceğiz.

TV8 Yan ekran nedir?


TV8 Yan ekran uygulaması, Android ve iOS Cihazlar için tasarlanmış interaktif bir uygulamadır. Bu uygulama ile TV8 ekranlarında ki konuşma programları, yarışma programlarına katılabilir ve aktif bir ziyaretçi olabilirsiniz. Tv8 yan ekranlarında sunulan programlarda anket,soru-cevap sistemlerine katılabilir ve yarışmalara aktif olarak yarışmacı puanı verebilirsiniz.

TV8 Yan ekran uygulaması hangi yarışmalarda kullanılacak ?


Aramızda Kalmasın, Rising Star Türkiye, Ütopya Panaroma, 3 Adam gibi yarışmalar ve tv programlarına katılabileceksiniz. Tabi bu kadar tv programında oy kullanırken O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmalarını da unutmamak gerek.

TV8 Yan ekran uygulaması nasıl kullanılır ?


TV8 Yan ekran uygulaması yukarıda ki yarışma ve tv programlarında oylama ve anket aktif olduğunda uygulama üzerinde gözükecektir. TV 8 Yan ekran uygulamasını buradan Android cihazınıza, buradan da iOS Cihazınıza indirebilirsiniz. Bu uygulama henüz Windows Phone için sunulmadı.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

4 yorum:

  1. ATAKAN seni buradan destekliyorum küçük bir kız olabilirim ama yinede seni destekliyorum çünk ünlüler bizim adımız canımız kanımız ATAKANIMIZZZ!!

    YanıtlayınSil
  2. semih ÖZtürk son 3e kalirmi

    YanıtlayınSil
  3. Merhaba tv 8 ben size ulasmak cok istiyorum sesime cok guveniyorum lutfen yardimci olun bana

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon