11 Temmuz 2015 Cumartesi

Türk Yapımı Recontact: Istanbul Oyunu

recontact-istanbulTürk yapımı Recontact: Istanbul oyunu ile Dikkat ve hafıza seviyenizi arttıracak ve oyun içerisinde size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Oldukça değişik bir tarz sunan bu oyun şu anlık sadece iOS cihazlar için sunulmuş ve kısa sürede Android telefonlara da geleceğini düşünüyorum.

Recontact İstanbul oyununda oyun içi görüntüler İstanbul'un işlek caddelerinden video olarak çekilmiş ve mobese kamerası efekti verilerek oyun içi görsel kalitesi arttırılmış. Oyun içerisinde şüphelileri tespit etmeniz gerekmekte. Temsili olarak eşgali verilen şüpheliyi oyun içerisinde ki videodan bulmaya çalışıyorsunuz. Tabi burada yazıyı okurken basitmiş gibi geliyor ancak oyun içerisinde zor olacağını sanmıyorum. Güzel bir dedektif tarzı macera oyunu olan bu oyunda şüphelileri bularak diğer levellere geçebilirsiniz.

Oyunu bu adresten iOS cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Şu Anlık sadece iOS telefonlar için sunulan bu oyun, umarım kısa sürede Android cep telefonları için çıkar. Türk oyuncuların bu denli güzel ve değişik fikirler ile güzel oyunlar yapması Türk oyunlarının gelişmesine katkı sağlayacaktır. Başarılar.

recontact-istanbul-ios recontact-istanbul-oyunu

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon