22 Temmuz 2015 Çarşamba

Top Speed Android Drag Oyunu Çıktı !

top-speedTop Speed: Drag & Fast Racing Android oyunu T-Bull tarafından Play Store'da ki yerini aldı. Oyunda bir çok düşmanın var ve bunlar seninle yarışarak seni bu bölgeden göndermek istiyorlar. En iyi aracını seç, aracının gücünü geliştir ve yarış esnasında vites ve nitro ikilisini iyi kullanarak rakiplerine fark at.

Oyunda bulunan Normal, Formula araçları ve oyun içerisinde polis arabalarından tam 69 tane farklı araç yer almakta. Bunlardan dilediğini seç aracını geliştir ve hemen yarışmaya başla. Oyunda yer alan bir çok tuning ve modifikasyon çeşitlerini kullanarak hayalinde ki arabayı oluştur. Oyun içerisinde 5 farklı mahallede 20 suç bölgesine karşı yarış ve onlar ile o bölgede yarış yaparak mücadele et.

Oyunda yarışları kazandıkça oyun içi puan ve paran artacak. Bu oyun içerisinde puan ve paraların ile aracının vites kutusunu, motor gücünü geliştir. Unutma aracının motor ve vites performansı yarışı kazanmanda ki en büyük etken olacaktır. HD kalitesinde ki grafik görüntüsüne sahip olan bu oyunu, bu adresten apk olarak indirip yükleyebilirsiniz.


top-speed-android-drag

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon