Scorp Android Uygulaması Yayınlandı !

scorp-android-uygulama-indirGençlerin son günlerde oldukça ilgi gösterdiği ancak Facebook sayfaları üzerinden sürekli ” Android’e ne zaman gelecek ” sorularını yönelttiği Scorp uygulaması, Android için kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Çıktığı ilk günden beri sadece iOS Platformunda kullanılabilen Scorp, Android içinde Play Store’da yayınlanmasından sonra elinde ki kitleyi daha da çok arttıracağını düşünüyorum. Scorp Sosyal medya uygulaması ile başkalarının belirlemiş olduğu konu başlıkları altında 15 saniyelik videonu çekip o konu başlığı altında yüklüyorsun. Güncel sorularında yer aldığı Scorp programında, 15 saniyelik videolara oldukça keyifli mizah sığdıranlar var.

Bu uygulamayı bu adresten ANDROİD cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

scorp-android

5 thoughts on “Scorp Android Uygulaması Yayınlandı !

 1. Okandealer99 Reply

  Scorp Hesabımda E-Posta Adresim Yok Telefon Numaram Var Şifremi Unuttun Yardımcı Olabilirmisiniz?

  • ceply Post authorReply

   Scorp uygulamasını açınız. Email ile giriş yap kısmına dokununz. Burada kullanıcı adı ve şifre kısmı yer almakta. Bu kısımların alt kısmında Şifremi unuttum ? seçeneği yer almakta. Şifremi unuttum seçeneğine dokunun ve açılan ekranda kullanıcı adınızı giriniz. Kullanıcı adınızı girdikten sonra Scorp’a üye olduğunuz mail adresinize şifre yenileme- sıfırlama linki ulaşacaktır.

 2. Okandealer99 Reply

  E-Posta Adresiniz Uyumlu Değil Diyor.Zaten Telefon Numaram Var Sadece.

 3. Okandealer99 Reply

  Facebook’la Açmıştım Scorp’u
  E-posta Çıkmıyor İsim Değiştiremiyorum Şifre İstiyor Şifrem Hesapta E-Posta Adesim Yok Sadece Telefon Numaram Var E-Postsa Adresime Kod Birşey Yollayın Sadece Telefon Numaram Var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.