2 Temmuz 2015 Perşembe

Scorp Android Uygulaması Yayınlandı !

scorp-android-uygulama-indirGençlerin son günlerde oldukça ilgi gösterdiği ancak Facebook sayfaları üzerinden sürekli " Android'e ne zaman gelecek " sorularını yönelttiği Scorp uygulaması, Android için kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Çıktığı ilk günden beri sadece iOS Platformunda kullanılabilen Scorp, Android içinde Play Store'da yayınlanmasından sonra elinde ki kitleyi daha da çok arttıracağını düşünüyorum. Scorp Sosyal medya uygulaması ile başkalarının belirlemiş olduğu konu başlıkları altında 15 saniyelik videonu çekip o konu başlığı altında yüklüyorsun. Güncel sorularında yer aldığı Scorp programında, 15 saniyelik videolara oldukça keyifli mizah sığdıranlar var.

Bu uygulamayı bu adresten ANDROİD cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

scorp-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

5 yorum:

 1. Sifremi unuttum giriş yapamıyorum.

  YanıtlayınSil
 2. Scorp Hesabımda E-Posta Adresim Yok Telefon Numaram Var Şifremi Unuttun Yardımcı Olabilirmisiniz?

  YanıtlayınSil
 3. Scorp uygulamasını açınız. Email ile giriş yap kısmına dokununz. Burada kullanıcı adı ve şifre kısmı yer almakta. Bu kısımların alt kısmında Şifremi unuttum ? seçeneği yer almakta. Şifremi unuttum seçeneğine dokunun ve açılan ekranda kullanıcı adınızı giriniz. Kullanıcı adınızı girdikten sonra Scorp’a üye olduğunuz mail adresinize şifre yenileme- sıfırlama linki ulaşacaktır.

  YanıtlayınSil
 4. Okandealer9910 Ocak 2017 01:59

  E-Posta Adresiniz Uyumlu Değil Diyor.Zaten Telefon Numaram Var Sadece.

  YanıtlayınSil
 5. Okandealer9910 Ocak 2017 02:20

  Facebook'la Açmıştım Scorp'u
  E-posta Çıkmıyor İsim Değiştiremiyorum Şifre İstiyor Şifrem Hesapta E-Posta Adesim Yok Sadece Telefon Numaram Var E-Postsa Adresime Kod Birşey Yollayın Sadece Telefon Numaram Var.

  YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon