9 Temmuz 2015 Perşembe

Real Boxing 2 Android oyunu Geliyor !

real-boxingVivid Games tarafından yapılan Real Boxing oyunu, 2. versiyonu ile tekrar gün yüzüne çıkıyor. Real Boxing oyunu gerçekçi oynanış tarzı ve harika grafikleri ile çok beğenildi ve serinin 2.oyunu da bir o kadar ilgi çekeceğini düşünüyorum.

Oyunda bulunan gerçekçi sahneler ve kontrol kolaylığı ile Android için en iyi dövüş oyunu arayanların tercihi olan Real Boxing oyunu, 2.versiyonu ile bizlere daha yeni özellikler sunacak gibi. Ancak şu an için Play Store üzerinde Real Boxing 2 Android oyunu yer almamakta. Resmi Web sitesini kontrol ettiğimizde Real Boxing 2 Apk oyununun 2015 yılı içerisinde 5 ile 9 Ağustos arasında yapılacak Gamescom etkinliğinde tanıtılacağı belirtilmiş.

Real Boxing 2 Oyununun resmi web adresine buradan ulaşabilirsiniz. Sayfaya girdiğinizde sizi oyun hakkında kısa bir teaser karşılayacak. Ve alt kısımda da Gamescom etkinliğine kalan süre saat olarak geri sayım şeklinde sizlere sunuluyor. Tabi bu oyun çıkar çıkmaz bizde inceleyip sizlere sunacağız. Şu anlık bu oyun hakkında Ağustosta tanıtılacağı dışında herhangi bir bilgi yok.

Kaynak / Source: realboxing2.com

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon