25 Temmuz 2015 Cumartesi

David Beckham'lı Canlı Yayın Uygulaması: "MyEye"

myeyeDünyaca ünlü ve Türkiye'de de Futbol severlerin tanıdığı David Beckham, Android için sunulan Canlı Yayın uygulaması MyEye uygulamasına yatırım yaptı. Android için sunulan Periscope uygulamasına karşı başarılı olabilecek mi çok merak ettiğim bir konu ancak, farklı özellikleri olduğunu söylemek istiyorum.

Uygulama içerisinde bulunan buton sayesinde bildirimleri alabilir ve uygulama içerisinde yer alan Mapsta Dünya üzerinde ki yayınları görebilir ve istediğinizi seçerek popüler yayınları izleyebilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan Replay özelliği sayesinde bir yayının videosunu 72 saat içinde replay video şeklinde izleyebilirsiniz.

MyEye Android uygulamasını buradan apk olarak indirip telefonunuza yükleyiniz. Uygulamayı ilk açtığınızda karşınıza Log in ve Sign Up seçeneklerinin olduğu ekran gelecek. Bu kısımda Kayıt olun ve MyEye üyeliğinizi oluşturun. Ardından tıpkı Periscope uygulamasında olduğu gibi tek butona tıklayarak yayın yapmaya başlayabiliyorsunuz. Ekranın alt orta kısmında yer alan Sarı buton canlı yayın yapmaya başlamak için ilk adım olacaktır. Buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

myeye-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon