7 Temmuz 2015 Salı

Cyberline Racing Android oyunu

cyberline-racingAndroid için yeni Araba yarışı oyunları arıyorsanız yeni Cyberline Racing Android oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Yarış kategorisinde yer alan bu oyun grafik bakımından hoşuma gitti ve yarış oyunları kategorimizde olmasını gerektiğini düşündüm.

Oyun içerisinde çok sıkı ve güçlü rakipleriniz olacak, bu rakipleriniz sizi yoldan çıkarmak için her yola başvuracak ve çoğu zaman sıkıştırmalar yapacaklar. Oyunda arabaların üstünde silahlar yer almakta. Oyun içerisinde arabanıza ekleyebileceğiniz bu silahlar ile, oyunda ki rakiplerinizi engellemeye çalışıyorsunuz. Birincilik mücadelesi verebileceğin bu oyunda, aracının arkasına gelebilecek darbelere karşı kontrollü olmalısın.

Yarışa başladığınızda aracınızı telefonunuzun sensörü ile kontrol ediyorsunuz. Sağa ve sola çevirerek yön verebildiğiniz gibi ekranın sağ altına basarak aracınıza gaz verebiliyorsunuz. Sol kısımda yer alan Brake fren tuşu ile aracınızı virajlarda yavaşlatabilirsiniz. Sol alttan yukarı doğru kaydırma yaparsanız aracınıza nos özelliği kazandırarak daha hızlı gitmesine yardımcı olabilirsiniz.

CM TA2 tarafından Play Store Yarış kategorisinde sunulan bu oyunu, bu sayfadan kolayca indirip yükleyebilirsiniz. 


cyberline-racing-android cyberline-racing-play

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon