2 Temmuz 2015 Perşembe

Bağımlılık Yaratacak Yeni oyun: " Looper Android oyunu "

looperSon derece zor ve bağımlılık yaratabilecek düzeyde olan Looper Android oyunu ile parmağınızın kontrolünü kendiniz tutmaya çalışın. Oyun güzel grafikleri ve mantıklı oynanış şekli ilgimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim.

Oyun boyunca bir tünel boyunca ilerliyorsunuz ve tabi ki boş bir şekilde ilerlemiyorsunuz. Yapmanız gereken bir takım şeyler yer almakta. Tünel boyunca ileri doğru hareket eden iki ip var. Bu iki ip yan yana ilerlerken yanlara doğru taşmakta. Tünel boyunca giderken ekrana basılı tutarsanız bu iki ip birbirine dolanarak ilerliyor. Eğer ekrana dokunarak birbirine dolandırma işlemini yapmazsanız bu iki ip yan taraflara değecektir.

Tabi ki tek amacınız yan taraflara çarpmak değil. Tünel boyunca ilerlerken önünüze beyaz renkli engeller gelecektir. Bu engelleri ustalıkla geçmeniz gerekmekte. Ekrana dokunarak ipin sarmaşık şekilde gitmesini sağlayabilirsiniz ancak önünüze engel geldiğinde ekrana dokunmayı bırakın ve ipin o engelin yan taraflarından geçmesine olanak sağlayın. İlk başlarda kolay engeller çıkıyor ancak oyun ilerledikçe engeller daha da zor bir hale gelmekte. Oyunu bu adresten indirebilirsiniz.

looper-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon