13 Temmuz 2015 Pazartesi

Android Launcher Nedir ? En Hızlı Launcher Hangisi ?

android-launcherAndroid Launcher nedir, nasıl yüklenir tarzı sorularına cevap arayan kullanıcılar Android cep telefonları için en hızlı Launcher'ı bulmak için arama yapmaktalar.

Android Launcher Nedir ?


Android cep telefonları ilk alındığı günden itibaren kendisine ait görünüm ve ikonları ile gelmekte. Bunlar cep telefonun marka modeline göre görünüm ile gelmekte. Kullanıcılar sürekli aynı ikon ve görünümden sıkıldığında ise bunu değiştirmek adına çözüm yolları ararlar. Android cep telefonlarına yüklenen Launcher ile uygulama ikonlarını değiştirebilir ve geçiş animasyonlarını ayarlayabilirsiniz.

Launchler cep telefonunuzu kişiselleştirmeniz için seçebileceğiniz uygulamalardan meydana gelmekte. Android için yükleyebileceğiniz Launcherlar menü girişlerine, uygulama açılışlarına görsel efektler koymakta ve göze daha çok hitap etmekte.

hola-launcher-android

Launcher Nasıl Yüklenir?


Google Play Store üzerinde yer alan Lauchlerı cep telefonunuza normal oyun, uygulama kurar gibi indirip yükleyebilirsiniz. Yükleme işlemini yaptıktan sonra uygulama otomatik olarak kendisini arayüze entegre edecektir. Ardından arayüz ayarları kısımından duvar kağıtlarını seçebilir ve menü geçiş efektlerini seçebilirsiniz.

En Hızlı Launcher Hangisi ?


Play Store'da bir çok Launcher yer almakta. Kullanıcılar bu Launchler arasında kararsız kalan kullanıcılar en hızlı, kasmayan Launcher ı bulmak için Play Store'u alt üst edebiliyorlar. Android üzerinde hızlı, stabil çalışan Launcher uygulamalarını bir araya getirdik.

Hola Launcher indir

EverythingMe Başlatıcı indir

Nova Launcher indir

Google Asistan Launcher indir

APUS Başlatıcı indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon