19 Temmuz 2015 Pazar

2015'in En Hızlı Android Cep Telefonları

2015 yılının ortalarını geçtikten sonra teknoloji kısmında oldukça gelişmeler oldu. Akıllı telefon üreticileri yeni modellerine devam ederken, bazı üreticiler amiral gemilerinin serilerine devam etti.

Bu Akıllı telefonların hızını, performansını ölçmek için kullanılan AnTuTu uygulaması, 2015 yılında en çok Benchmark puanı alan Akıllı telefonları açıkladı. Her ne kadar belli bir kesim telefon almak için bu puanı dikkate almasada, yine de bu puanları göz önünde bulunduran Teknoloji severler yer almakta.

Antutu uygulaması Akıllı telefonlarda ki Ram gücü, işlemci performansı, grafik performansı ve buna benzer telefon işlevlerini kendi süzgeçinden geçirerek bir başarı puanı sunmakta. Diğer yıllarda da olduğu gibi 2015 yılında da En yüksek Antutu Benchmark puanı elde etmiş Akıllı cep telefonları listesi yayınlandı.

Listenin ilk sırasında Samsung'un yıllardır sürdürdüğü amiral gemisi olan Galaxy modeli yer almakta. 67520 puanı ile ilk sırayı kapan Samsung Galaxy S6 modelini, 63910 puan ile Samsung'un Galaxy S6 Edge modeli takip etmekte. İlk sırayı 2 modeli ile kapan Samsung firmasını, son yılların çok konuşulan Çinli telefon üreticisi Xiamoi takip etmekte. 57163 puan elde eden Xiamoi Mi Note Pro modeli 3.sırada kendisini göstermekte. İlk 3 sırayı sizinle paylaştık ayrıntılı liste aşağıda ki görselde yer almakta.

2015 En hızlı Telefonlar:

2015-antutu

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon