3 Haziran 2015 Çarşamba

SoundHound Android Sesli Asistan Uygulamasını duyurdu ! ( Hound APK )

hound-sesli-asistanCortana ve Siri derken Sesli Asistan uygulamaları kullanıcılar arasında ilgi çekmeye başladı. Şimdi de sırada SoundHound'ın Android için duyurduğu Hound uygulaması var. Bu uygulamada diğerlerinde olduğu gibi sorduğunuz sorulara cevap veriyor.

Cortana ve Siri gibi ciddi rakipleri varken nasıl tutunabileceğini çok merak ediyorum doğrusu. SoundHound uygulaması kullanıcılarına ekstra yeni özellikler veya daha gelişmiş özellikler sunabilir ise bu 2 Sesli Asistanı başarı seviyesinde yakalayabileceğini düşünüyorum.

android-hound android-hound-apk

Siri ile başlayan çılgınlık bir çok kişinin ilgisini çekmişti. Sosyal medya üzerinden Siriye ilginç acayip sorular bile yöneltenler vardı : ). Cortana Microsoft tarafından Windows Phone'lar için yapılmış bir sesli asistan. Bu sayfamızda sizlere Cortana'nın Android telefonlarda çalışıldığını dile getirmiştik. Microsoft'ta Cortana'nın kısa sürede Android için geleceğini duyurdu.

Cortana'yı beklerken SoundHound elini hızlı tutup Android sektöründe tutunabilir bence.Buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. Android telefonunuzda SoundHound'u kullanabilmeniz için davetiye gönderilmesi gerekmekte. iOS içinde kısa sürede çıkacakğı belirtildi.


Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon