17 Haziran 2015 Çarşamba

Samsung'dan Ekranı Kayıt eden Uygulama ( Game Recorder+ )

samsung-ekran-kayit-uygulamasiAndroid cep telefonları için Play Store üzerinde Rootlu veya Rootsuz çalışan Ekran kayıt programları yer almakta. Bunlardan Rootsuz çalışanları Lollipop sürümünde çalışmakta. Samsung'da bunu düşünerek Samsung kullanıcıları için ekran kayıt etme uygulamasını devreye soktu.

Samsung Game Recorder+ Apk uygulaması ile cep telefonunuzda oyun incelemesi, uygulama incelemesi veya Android cep telefonunuza ait ders kayıtları yapabilirsiniz. Samsung'un, Samsung cihazlar için sunduğu bu Game Recorder+ programında diğer ekran kayıt programlarına göre farklı bir özellik yer almakta. Ekranınızı kayıt ederken ön kameranız da açılmakta ve ekran kaydının sağ üstünde ön kameranız yer almakta. Bu sayede oyun,uygulama incelemelerinize kendi görüntünüzü de ekleyebilirsiniz.

Bu uygulamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Bu uygulama şu anlık Samsung'un sadece belli modellerinde çalışmakta. Samsung GALAXY S6, S6 Edge, Note 4, S5, Note 3, S4 and Note 2 modelleri ile sorunsuz çalışmakta.

samsung-game-recorder

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon