2 Haziran 2015 Salı

LEGO Worlds Oyunu

LEGO Worlds Android oyunu çıkacak mı diye arayan kullanıcılar LEGO Worlds apk indir sayfalarını ziyaret etmekte. Ancak LEGO Worlds oyunu şu an için sadece bilgisayar için çıktı ve kullanıcılar şu anlık sadece bilgisayar üzerinden bu güzel oyunu oynayabiliyor.

LEGO Worlds oyununda yaratıcılığınızı göstermeye çalışıyor ve açık dünyanın keyfini çıkarıyorsunuz.Oyunda açık dünyanın vermiş olduğu rahatlık ile istediğiniz yere yapılar, binalar dikebiliyor ve kendinize ait hayal dünyanızı oluşturmaya başlıyorsunuz. Oyunda oynayacağınız oyunu bile kendiniz yaratarak, istediğiniz noktaya tepeler oluşturabiliyorsunuz.

lego-worlds

Ejderha, deve ve panda gibi oyun içerisinde ki hayvanlara binebilirsiniz. Minecraft oyununa özel ilgisi olan oyuncular var ise bu oyunun Lego ile birleşmiş halini bir o kadar sevecektir. Lego Worlds Minecraft oyunu kadar eğlenceli ve bir o kadar da farklı bir oyundur. LEGO Worlds oyununda bize verilen lego parçaları ile kendi haritamıza ait kaleler ve gök delenle inşaa edebiliyoruz. Grafikleri ve oynanışı gayet hoş olan bu oyun Android için çıkar mı bekleyip göreceğiz. Şimdilik sadece Bilgisayarlar için çıktı.

LEGO Worlds Oyunu indir
Lego Worlds Tanıtım videosu:

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

3 yorum:


EmoticonEmoticon