25 Haziran 2015 Perşembe

Kiwi nedir ? Kiwi Android uygulaması indir

kiwi-android-nedirFacebook hesabınız ile giriş yaparak kullanıcılara rastgele sorular sorabildiğiniz bir uygulama düşünün. Gerçek hayatta olsa oldukça zevkli olurdu öyle değil mi ? Kiwi Android uygulaması rastgele sorular türetebileceğiniz, başkalarının rastgele sorularını cevaplayabileceğiniz bir platform.

Kiwi nedir ?


Kiwi uygulamasını Android cep telefonunuza ve tabletinize yükledikten sonra Facebook veya Eposta hesabınız ile kayıt olup giriş yapabiliyorsunuz. Ancak Facebook hesabınız ile giriş yaparsanız arkadaşlarınıza bu uygulama hakkında davetiye gidiyor, bunu bilmenizde fayda olduğunu düşünüyorum. Facebook ile giriş yaparsanız arkadaşlarınıza davetiye gittiği için arkadaşlarını rahatsız etmek istemeyenler eposta ile kayıt olsun, bende eposta ile kayıt olmayı öneriyorum.

kiwi-android kiwi-indir

Kiwi uygulaması nasıl kullanılır ?


Kiwi uygulaması nasıl kullanılır tarzı sorular arayan kullanıcılar için bu sayfamızı hazırladık ve sizlere bilgi sunmak istiyoruz. Önceki yıllarda internet ile haşır neşir olan kullanıcılar hatırlayabilir. Ask fm adı ile soru sormak sitesi vardı. Bu uzun süre popülerliğini korudu ve zamanla popülerliğini kaybetti. Şimdi de yeni bir soru sorma servisi olan Kiwi Apk uygulaması aktif oldu ve diğer soru sorma sitelerine göre ilginç özellikleri var.

Kiwide soru nasıl sorulur, soru nasıl cevaplanır ?


Kiwide soru nasıl sorulur, soru nasıl cevaplanır tarzı sorular ile karşılaşacağımızı biliyoruz. Kiwi üzerinde kendinize ait bir profil oluşturduktan sonra kullanıcılara soru sorabilir ve onların cevaplamasını bekleyebilirsiniz. İsterseniz de sizin gibi uygulamada soru sormuş kişilerin sorusunu cevaplayabilirsiniz. Ayrıca bu uygulama üzerinde tıpkı diğer Sosyal medya sitelerinde olduğu gibi takipleşme sistemi yer almakta. Takip ettiğiniz kişilerin sorularını daha hızlı görüntüleyebilirsiniz.

Kiwi Android uygulamasını bu adresten cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon