23 Haziran 2015 Salı

Jets - Flying Adventure Android uçuş oyunu

jets-flyingHollandalı Hava yolu şirketi ve Mobil oyun yapımcısı KLM, yeni Android oyunu ile karşımızda. Bu oyunda kağıttan uçağa sahipsiniz ve bu kağıttan uçak ile verilen görevleri yerine getirerek uçmaya çalışıyorsunuz. Oyunda bulunan puanları ve eksta özellik sunan nesneleri topladıktan sonra oyun içerisinde bulunan kilitli özellikleri açabilirsiniz.

Oyun ilk açıldığında Facebook, Twitter veya Google hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Bunlarla giriş yapmak istermiyorsanız altta yer alan Continue as a quest seçeneğine tıklayın. Ardından Single Player seçerek şehir seçme bölümüne gelebilirsiniz. İlk olarak Amsterdam bölümü açık. Bu bölümü seçip ilerleyebilirsiniz. Play tuşuna basınca karton uçağınız ile hemen uçuşa başlıyorsunuz. Uçağınız mavi renkte ve yol boyu uçarken parmağınız ile sağa sola doğru yönlendirme yapıyorsunuz.

jets-flying-android

Hollandalı Hava yolu şirketi neden böyle bir oyun yapmış diye bir soru yöneltebilirsiniz. Kendileri Hava yolu şirketi olduğu için kullanıcılarının da uçarken veya evlerindeyken de uçuş becerilerini sergilemelerini istemiş olabilir. Hollanda'nın şehirlerinde, Amsterdam şehirlerinde kağıt uçağınız ile geziyor ve becerilerinizi sergiliyorsunuz. Oyunda sergilediğin üstün becerileri anında Sosyal Medya üzerinde paylaşabilirsin.

Oyunu bu adresten Android cep telefonuna yükleyebilirsin. İyi uçuşlar dileriz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon