24 Haziran 2015 Çarşamba

Gameloft'un yeni Strateji oyunu : " Siegefall "

siegefallJava, Symbian derken kendini uzun yollar Mobil sektöre adayan Gameloft, eski platformlarda ki başarısını ve çalışmasını , aynı kalitede Android sektöründe de göstermeyi başardı ve göstermeye de devam ediyor. Asphalt 8 gibi Mobil oyuncular tarafından çok oynanan bir oyuna sahip olan Gameloft, Siegefall adı ile yeni bir strateji oyununu kullanıcılara sundu.

Krallık ve Taht için büyük mücadelelerin yapıldığı bu bölgede, hakimiyet senin olmalı ve bunun için en iyi şekilde oyun takımını kurmalısın. Kendine ait takımını eğit,donat ve en hızlı şekilde çevik olmalarını sağla. Unutma hız kadar taktikte önemli. Oyun içerisinde yapacağın taktikler çok daha önemlidir.

Oyunda mücadele ederken kullanabileceğin sihirli kartlar yer almakta. Bunlar oyun boşuna işine yarayacak ve senin ustalaşman için yardımcı olacaktır. Kaleni korumak için savunma kuleleri ve barikatlar kur. Bunlar diğer rakiplerinden seni koruyacaktır. Kendi bölgende kendine ait olan ekonomini geliştirmen için maden,çiftlik gibi önemli işleri halletmeyi unutma.

Oyunu buraya tıklayarak cep telefonuna yükleyebilirsin.


siegefall-androidsiegefall-apk

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon