9 Haziran 2015 Salı

Cevap Sende Android uygulaması apk indir yükle

cevap-sende-telefona-indirATV ekranlarında Salı günü ekrana gelecek olan Cevap sende uygulaması oldukça iddialı. Uygulamayı telefonunuza yükleyerek canlı yayın ile eş zamanlı olarak soruları oturduğunuz yerden telefonunuzdan yanıtlayabilirsiniz. Yanıtladığınız sorular ile ekstra puanlar kazanabilirsiniz.


Uygulamayı Apk olarak Play Store'dan indirip telefonunuza yükledikten sonra bir kaç bilgi girmeniz gerekmekte. Uygulamayı açınca FACEBOOK veya Twitter ile giriş yapmanız gerekmekte. Giriş yaptıktan sonra siez ait kişisel bilgilerinizi girip, kendinize ait fotoğrafınızı yüklemelisiniz. Kendi fotoğrafınızı uygulama içerisinde ön veya arka kamera ile çekebilirsiniz. Bazı telefonlarda kamera açılmıyor hata veriyor.

Uygulamaya başarı ile giriş yaptıktan sonra canlı yayın saatinde soruları sende cevaplayabilirsin. Cevapladığın doğru sorular ile ekstra puan ve puanlar kazanabilirsiniz. İnteraktif  ve oldukça keyifli olan bu uygulama resmi uygulamadır. canlı yayında yarışmacımız seyirci jokeri kullandığında fotoğrafınız yayına çıkabilir ek puanlar kazanabilirsiniz. Buraya tıklayarak uygulamayı apk olarak yükleyebilirsiniz. iPhone ve iPad sahibi olanlar bu adresten iOS Sürümüne ulaşabilir.

cevap-sende-indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

9 yorum:


EmoticonEmoticon