13 Haziran 2015 Cumartesi

Car Dash Android Araba oyunu

car-dashCar Driver 1-2 ve 3 serileri ile dikkatleri üzerine çeken Osman Elbeyi, yeni Android oyunu ile tekrar Android kullanıcılarının karşısına çıktı. Car Dash oyunu ile Android Araba oyunlarına devam eden Elbeyi, bu sefer Park etme dışında farklı bir oyun bölümüne el atmış.

Car Dash oyunu sade ve gözü yormayan grafikleri ile grafikleri yönünden artı puan aldığını söyleyebilirim. Oyun içerisinde çalan müzikler ile oyunu oynadıkça oynayasanız geliyor. Oyunda ki amacınız aracınıza yüklenen yük ile oyunun Finish noktasına kadar bu yükü götürmeye çalışıyorsunuz. Tabi bu yükü götürmek için düz yolda ilerlemiyorsunuz. Sizin bu yükü düşürmeden götürmenizi engelleyecek bir sürü engel var. Bu engellerden hızlı geçerseniz aracınızda ki yük daha çok düşecektir.

Oyun oynanış bakımından diğer araba oyunlarına göre değişik olmuş diyebilirim. Oyunda ki aracınız ilerlerken aracınızın etrafında oyuna ait bilgiler yer alıyor. Üst tarafta ne kadar zaman kaldığını , alt tarafta ise aracınızın hızını ve gittiğiniz yol uzunluğunu kolayca görebilirsiniz. Bu sayede diğer oyunlarda olduğu gibi bu bilgiler için ekranın üst kısmına bakmanıza gerek yok. Üst kısımda bilgilere bakacam derken oyunda kazalar yapılabiliyor : )

Sonuç olarak Türk yapımı olan bu oyunu sizlere en iyi şekilde tanıtmak istedim. Ancak neden bu tarz oyunların Türkçe isim ve Türkçe dili ile çıkmadığına anlam veremiyorum. Ancak Türkiye'de bir Alışveriş merkezinde bile Türk mallarına sıcak bakılmıyorken , Türk oyunlarına sıcak bakılması saçma olurdu . İsim İngilizce olunca daha çok hoşlarına gidecektir. Başka ülkelerde ki kendi kendini destekleme huyu yok. Türkiye'de meyve veren ağaç taşlanır mantığı yer almakta. Neyse boşverelim bunları, sonuç olarak yapan arkadaşı tebrik ediyorum. Oyunu bu adresten yükleyebilirsiniz telefonunuza. 


car-dash-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon