1 Haziran 2015 Pazartesi

Asus Zenfone için Android 5.0 Lollipop Yayınlandı !

zenfone-lollipopAsus Zenfone 4,5 ve 6 modelleri için Lollipop sürümü ha geldi ha gelecek derken sonunda geldi. Henüz OTA Üzerinden güncelleme sunulmazken, manuel güncelleme yapmak isteyen kullanıcılar için indirme linkleri sunuldu.

Zenfone modellerine Lollipop Nasıl Yüklenir ?


Lollipop sürümünü yüklemeden önce cep telefonunuzun yedeğini mutlaka alın ve " Sürüm güncelleme " kısmında ki en son güncellemeleri kurduğunuza emin olun. Nasıl yedeklendiğini bilmiyor iseniz bu adresten öğrenebilirsiniz. Lollipop sürümünü yükleyebilmek için şu an telefonunuzda kit kat sürümü yüklü olmalıdır. Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 modelleri için Android 5.0 Lollipop sürümlerini aşağıda ki linkten indirebilir ve cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.


Aşağıda her model için Lollipop sürümleri zip olarak sunulmuştur. Bunları telefonunuzun ana dizinine atmanız gerekmekte. Ana dizinine attığınız zip dosyasını yüklemek için Ayarlar > Hakkında > Yazılım Bilgisi kısmını ziyaret etmeniz gerekmekte. Yazılım bilgisi kısmından güncellemeyi yükleyebilirsiniz.

> Android Lollipop 5.0 güncellemesi indirme dosyaları;


ZenFone 6 Android L: http://bit.ly/1M2Yowi (WW_3.23.40.52)

NOT: Zenfone 6'ya Lollipop sürümünü yükleyebilmek için en son sürüm olan KİTKAT WW_2.20.40.44 güncellemesini yüklemelisiniz. Yüklü değilse, yüklemek için buraya tıklayın.
ZenFone 5 Android L: http://bit.ly/1M2XDDj (WW_3.23.40.52) (A502CG modeli hariç)

NOT: Zenfone 5'e Lollipop sürümünü yükleyebilmek için en son sürüm olan KİTKAT WW_2.22.40.53 güncellemesini yüklemelisiniz. Yüklü değilse, yüklemek için buraya tıklayın.
ZenFone 4 Android L: http://bit.ly/1LWyB84 (WW_7.3.3)
adreslerinden indirebilirsiniz.

NOT: Zenfone 4'e Lollipop sürümünü yükleyebilmek için en son sürüm olan KİTKAT WW_6.6.3 güncellemesini yüklemelisiniz. Yüklü değilse, yüklemek için buraya tıklayın.

ZENFONE LOLLİPOP RESİMLERİ:


zenfone-5-lollipop zenfone-android-5

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

2 yorum:

  1. asus zenfone 22 Haziran 2015 01:07

    Evet güncelleme geldi hemen 6 için indirip deniyelim teşekkürler

    YanıtlayınSil
  2. lolipoptan kitkata nasıl geri dönerim ?

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon