1 Haziran 2015 Pazartesi

Android için Resimlere Dövme Yapma Uygulamaları

android-dovme-yapmaDövme, genç insanların ilgisini çeken bir özelliktir. Dövme kültürü özellikle genç kesimde popülerlik göstermekte. Ancak dövme yapamayan kişilerinde dövme yaptırma isteği gelmekte. Android cep telefonunuz var ise Android üzerinden kuracağınız bir uygulama ile kendi resminizin istediğiniz yerine dövme efekti yapabilirsiniz.

Uygulamayı buraya tıklayarak apk olarak indirin ve cep telefonunuza kurun. Kurduktan sonra açın ve galeriden kendinize ait bir resim seçin. Bu resmin üzerine bir çok dövme çeşidinden dilediğinizi yerleştirebilir ve istediğiniz şekilde yön verebilirsiniz. Uygulama ile dövmeleriniz gerçek gibi gözükecek.

Dövmeye ilgi ve merakınız var ise bu uygulamayı deneyebilirsiniz. İsterseniz şekil yerine yazılar ile de dövme yapabilirsiniz.

android-tattoo android-dovme

2) Fotoğrafınızı dövme Apk

Kendinize ait dövme resimleri oluşturabileceğiniz bir uygulama daha . Bu uygulama ile galerinizde ki resimleri açın ve istediğiniz yerine dövme yapıştırın. Ayrıca dövme yaptıktan sonra resime efekt uygulayabilirsiniz. Efektler ile daha iyi bir görüşüne bürünen resminizi Sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

indir

3) Fotoğraf üzerinde Dövme

İçerisinde 250'den fazla dövme çeşidi barındıran bu uygulama sizlere iyi bir dövme deneyimi sunuyor. Dövmenizi yaptıkan sonra Facebook, Google+, Instagram, Whatsapp, Twitter, Wechat, Chaton gibi sosyal ağlarda tek dokunuşla dövmenizi paylaşabilirsiniz.

indir

4) Dövme Makinesi apk

İster galeriden resminizi açın, isterseniz de o an kameranız ile çekin. Ardından uygulama içerisinde ki dövmelerden dilediğinizi seçin ve resminize uygulayın. Dövme üzerinde zoom yapabilir ve açısını döndürerek en iyi yerleşimi ayarlayabilirsiniz.

Birden fazla resminizin üzerine dövme yapabilir ve bunları bir albüm şeklinde birleştirebilirsiniz.

indir

5) Name Tattoos Ideas

Bu uygulama ile isminizi şekilli bir şekilde yazabilir ve resim üzerinde kolunuza veya boynunuza yerleştirebilirsiniz.

indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon