8 Mayıs 2015 Cuma

WhatsDog apk indir

whatsdog-indirWhatsDog Android uygulaması ile seçtiğiniz bir kişinin çevrimiçi olma zamanlarını görebilirsiniz. Bu çevrim içi olma zamanları sadece ne zaman olarak değil, ne kadar süre olduğu şeklinde de gösterilmekte. WhatsDog uygulaması ile bir arkadaşınıza veya sevgilinize güvenmiyorsanız bu yola başvurabilirsiniz.

Bu uygulamadan önce WhatsApp'ın son sürümünü yüklemelisiniz. WhatsApp'ın son sürümü bu adreste yayınlandı.

Rehberinizden seçtiğiniz bir kişiyi uygulamaya ekleyerek onun ne zaman online olduğunu görebilirsiniz. Sonra o kişiye şu saatte girdin , şu kadar çevrimiçi oldun gibi sözleri söyleyebilirsiniz. Eğer inkar ederse hemen bu uygulamayı açıp gösterebilirsiniz. Ayrıca o kişi online olduğu an size bildirim gelmekte. Bu sayede kişinin ne zaman girdiğini bildirim ile anlayabileceksiniz.

iPhone için yer almayan bu uygulama, Android için 1-2 hafta kadar dayanabildi. Play Store'dan kaldırılan WhatsDog uygulamasını internetten bulabilir ve yükleyebilirsiniz. Neden kaldırıldığı hakkında henüz bir bilgi yer almazken, ben WhatsApp'ın bu işe el attığını düşünüyorum.

WhatsDog uygulaması her ne kadar başarılı bir uygulama olarak gözükse de bir çok sevgilinin başını yakacak gibi : ) . Bu durumda bazen can sıkıcı olabilir. Ayrıca bu uygulama da kimi takip etmek istiyorsanız ekleme yapabiliyorsunuz ve karşıda ki kişi bundan hiç bir şekilde haberdar olamıyor.
WhatsDog uygulaması Nasıl Kullanılır ? Sorunuza cevap bulacağınız sayfamızı hazırladık. Buraya tıklayarak bu uygulamanın nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz.

WhatsDog'u nasıl indirebilirim gibi bir sorununuz var ise onunda cevabı basit.

WhatsDog Apk indir ( Play Store'dan silindi, 8 KASIM 2015 tarihi ile apk linki eklenmiştir. Bu uygulama daha önce de Play Store'dan silinmişti ancak tekrar eklenmişti. Bakalım şimdi de tekrar eklenecek mi Play Store'a. )

whatsdog-android-apk-indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon