23 Mayıs 2015 Cumartesi

Paramanya Android Oyunu Çıktı !

paramanya-indirNetmarble , Dünya tarafından beğeni ile oynanan Travelling Millionare oyununu Türk Android kullanıcıları ile buluşturdu. Paramanya oyunu size şehiri baştan sona değiştirme imkanı sunuyor. Paramanya oyununda Türkiye'den seçilen 18 farklı şehir sizin karşınıza çıkmakta.

Paramanya oyunu nasıl oynanır ?

Oyunda oyuncular sıra ile zar atıyor ve bu zarın gelmesi durumuna göre o şehri kendi bünyesine alabiliyor. Aldığı şehirden kirada alabilen oyuncular, oyun içerisinde kasasını katlamayı biliyorlar. Diğer oyunculardan aldığın şehirlere kendi istediğin gibi yapıtlar kur ve inşaa et.

Güzel bir yaz akşamı aileniz ile beraber oynayabileceğiniz güzel bir oyun olarak dikkatleri üzerine çeken bu oyunu , 4 kişi ile beraber rahatça oynayabilirsiniz. Sadece Android oyuncular ile yetinmeyen Netmarble , Paramanya oyununu iOS telefonlar içinde çıkarmış.

Facebook ile kolayca oyuna kayıt olabildiğin gibi, Facebook arkadaşlarını da kolayca oyuna davet edebilir ve onlara meydan okuma şansını bulabilirsin. 4 Farklı arkadaşın ile de oynayabileceğin bu oyunda listenin en üstüne kesinlikle adını yazdırmalısın diye düşünüyorum. Oyunda sıkça karşılaşılan bağlantı problemini aşmak için oyunu kaldırıp tekrar kurun. Gerekirse telefonunuzu açıp kapatın.

Paramanya oyununda karşılıklı nasıl oynanır ?

Paramanya oyununda arkadaş ekleme kısmını yapamıyorsanız, bu sayfamızda anlatacaklarımız ile kolayca yapabilir hale geleceksiniz. Oyuna girdiğinizde lobinin sağ tarafında bulunan Oyun Arkadaşı Listesi butonunda bulunan Oyun Arkadaşı Ekle butonunu basarak beraber oynamak istediğiniz arkadaşınızı ekleyebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile sıkıldığınız anda bu oyunu oynayabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Paramanya oyunu nasıl indirilir ?

Oyunu Android cep telefonunuz için bu adresten, iOS işletim sistemli telefon ve tabletiniz için buradan indirebilirsiniz. Paramanya oyununa ait hile bulunmamaktadır.

paramanya-iphoneparamanya-android

PARAMANYA TANITIM VİDEOSU:


Paramanya Nedir? Nasıl Oynanır ?

Paramanya'da Aksesuarlar Nasıl Kullanılır?

Paramanya'da Karakter Kartı Nasıl Geliştirilir?

Paramanya’da Oyun Nasıl Kazanılır?

Paramanya’da Sıralama Bölümünü Nasıl Görebilirim?

Paramanya’da Şehir Nasıl Satın Alınır/Devralınır?

Paramanya'da Üçlü Zafer Nasıl Yapılır?

Paramanya'da Zar Nasıl Güçlendirilir?

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon