13 Mayıs 2015 Çarşamba

Matematik Sorularını Çözen Android Uygulaması : MalMath

malmathZor Matematik soruları artık MalMath apk indir uygulaması ile hiç dert değil. Bende bundan 2 sene öncesinde zorlu YGS maratonundan geçtim. Matematik 1 konuları oldukça kolayıma gelmekte iken sıra Matematik 2 konularına geldiğinde kaçacak yer arıyordum : )

Trigonometri, integral, limit gibi konular Matematik seven bir insanı bile çileden çıkarıyor. Bazıları kolay gelip çözülse de bazıları oldukça zor bir halde. Ancak teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni çıkan MalMath Android uygulaması ile bu zorlu sorular zor olmaktan çıkacak.

Matematik 2 konusu da neymiş , bana Matematik 1 konularını çözen uygulama lazım diyorsanız buraya tıklayarak PhotoMath uygulamasını indirebilirsiniz


Matematiğe dair takıldığınız bir Matematik 2 konusu olursa  MalMath uygulaması size yardımcı olacaktır. Türkçe dil desteği bulunan bu uygulama , size direk sorunun cevabını değil işlem basamaklarını da size göstermekte. Hem bu sayede soruların nasıl çözüldüğünü öğrenebilir ve evde soru cevaplarına göre pratik yapabilirsiniz.

 MalMath Android uygulaması apk indir

malmath-android malmath-android-apk

 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon