19 Mayıs 2015 Salı

Layout Instagram uygulaması Android’e geldi !

layout-android-instagramInstagram , mobil telefonlarda oldukça tercih edilen ve gün içerisinde oldukça ziyaret edilen sosyal ağlardan birisidir. Bu sosyal ağ öyle ki her gün yeni bir özelliğe tanıklık etmekte. Facebook'un sahip olduğu Instagram uygulaması, daha önce iOS cihazlar için fotoğraf kolaj uygulaması olan Layout uygulamasını çıkarmıştı.

iOS'dan sonra sıra şimdi Android cihazlarda. Android cihazlar için sunulan Layout from Instagram uygulamasını kullanarak, uygulama içerisinde yer alan şablonlarından da yardımı ile birbirinden güzel  fotoğraf kolajları oluşturabilirsiniz.

Uygulama içerisinde tek seferde 9 adet fotoğrafı kombine edebilir ve yüzler sekmesini kullanarak bir çok kişi arasından aradığın kişiye kolayca ulaşabilirsin. Uygulama içerisinde yer alan Instagram filtreleri ile fotoğrafına son dokunuşları yap ve Instagram hesabına kolayca yükle.

Layout Instagram APK indir

Layout Instagram Nasıl kullanılır ?


Uygulamayı üstte yer alan linkten indirdikten sonra açın. Ekranın üst kısmında yer alan yerleşim seç seçeneğinden kolaj tasarımlarından birini seçip düzenlemeye hemen başlayın.

Galeri yada kameradan açabileceğiniz fotoğraflara yapacağınız kolaj ayarları bittikten sonra üstte yer alan Kaydet butonuna basınız. Bu işlemleri yaptıktan sonra fotoğraf editleme işleminiz bitecek ve İnstagram'a yüklenebilir seviyeye gelecektir.

layout-from-instagram-apk layout-instagram-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon