2 Mayıs 2015 Cumartesi

Kaç Yaşında Görünüyorum Android uygulaması

Yüzünüzün resmi ile Kaç yaşında gösterdiğinizi öğrenmek ister miydiniz ? Yüz tanıma sistemi ile size kaç yaşında olduğunuzu söyleyen uygulamaları kullanarak, yüzünüzün kaç yaşında gösterdiğini görebilirsiniz. Sadece kendinizin değil arkadaşlarınızın da kaç yaşında gösterdiğini görebilirsiniz.

Microsoft'un bu hafta içerisinde kullanıcılara sunduğu How old servisi ile gösterdiğiniz yaşı görebilirsiniz. Uygulamayı web sitesinden test etme fırsatım oldu. Ben 20 yaşındayım ve beni 26 yaşında gösterdi : ) Belkide yaşıma göre büyük göteriyorum herhalde : ( Ama küçük kardeşim 13 yaşında ve onun yaşını tam olarak bildi. Yüzünüzde ki kırışıklığa göre mi , yüzün yapısına göre mi analiz yapıyor orası merak konusu. Bing ve Azure servislerinde yüzünüzün resmi inceleniyor ve tahmini,yakın olarak yaşınız size sunuluyor.

Ancak ülkemizde bu kaç yaşında gösteriyorum web sitesini kullanıp olduğu yaşında yüksek gözükenlerin kendi kendine triplere girme olasılığı yüksek : ) Yaşını kabul etmeyen kişilerde var.

Android için Microsoft How old uygulaması var mı ?


android-how-old
Play Store'da hali hazırda Microsoft'a ait böyle bir uygulama yok. Play Store'da kaç yaşında gösteriyorum tarzı uygulamalar var ancak tatmin edebilecek düzeyde başarılı değiller. Yapmanız gereken Android cep telefonunuzdan www.how-old.net adresine girmek. Bu adrese girdiğinizde " Use your own photo " butonuna tıklayıp kendi resminizi yükleyebilirsiniz. Kısa bir analiz kısmından sonra tahmini yaşınız size sunulacaktır.

Play Store'da Kaç yaşında gösteriyorsun tarzı uygulamalar var. Türkçe olanlar için buraya , İngilizce olanlar için buraya tıklayınız.

How Old Kaç Yaşında Görünüyorum Nasıl kullanılır ? Video:

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon