30 Mayıs 2015 Cumartesi

Instagram Fotoğraf indirme uygulaması

instasave-apkSosyal ortamların gelişmesi ile birlikte insanlar artık sıradan paylaşımlardan uzaklaşıp İnstagram gibi farklı mecralara yönelmeye başladı. İnstagram sitesi, kullanıcıların resim ve gittiği yerlerde ki çektiği fotoğrafların bulunduğu bir sosyal ortamdır. Burada o kadar ilginç fotoğraflar yer alıyor ki, kendinizi oradaymış gibi hissedebilirsiniz.

Instagram'a eklenen bu fotoğraflara üyeler efekt uygulayarak daha da güzel hale getiriyorlar. Bu efektler ile olağanüstü güzelliğe bürünen bu resimleri cep telefonunuza indirmek , kaydetmek isteyebilirsiniz. Instagram'ın böyle bir özelliği olmadığı için İnstagram fotoğraflarını indirmek için ekstra uygulamalara gereksinimiz bulunmakta.

Instagram Fotoğrafları Nasıl indirilir ?


InstaSave adlı Android uygulaması işinizi görecektir. Buraya tıklayarak InstaSave adlı Android programını cep telefonumuza kuruyoruz. Kurduktan sonra açıyoruz ve hesabımızla giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra beğenmiş olduğunuz fotoğrafların üstüne basılı tutun. Basılı tuttuktan sonra o resim seçili hale gelecektir. Ardından sağ üstte bulunan disket şeklinde ki ikona tıklayıp , fotoğrafı telefonunuza indirebilirsiniz.

instasave-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon