4 Mayıs 2015 Pazartesi

En Çok Kullanılan En iyi Android Widgetları

en-iyi-widgetlarAndroid için güzel kullanışlı Widgetlar arıyorsanız 2015 yılında en çok kullanılan Widgetları tercih edebilir ve telefonunuzun görüşününe artı bir puan kazandırabilirsiniz. Android için yeni widgetlar Play Store'da ki yerini almaya devam ederken kullanıcılar hoşuna giden Widgetları cep telefonuna yükleyerek telefonlarına daha çok işlevsellik katabiliyorlar.

Beautiful Widgets
beautiful-widgets-android
Kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğim adı gibi güzel Widgetlar sunan başarılı bir uygulama. Ekranımda çok widget , renkli widget olsun ama telefon kasmasın diyorsanız bu uygulamayı deneyebilirsiniz. 2500'den fazla tema desteği sunan bu uygulamada 6x4, 6x1 gibi widget yapısı oluşturabilirsiniz. Ayrıca ana ekrana koyacağınız şehir hava durumu ile bulunduğunuz şehrin güncel hava durumuna ulaşabilirsiniz.
uygulamayı indir

Zooper Widget
zooper-widget
Bir Widgettan bekleyeceğinizden daha fazla görsellik bu uygulamada. Adeta sanatsal görünüm ile ekranınızı oldukça bir hale getiren bu uygulama sayesinde ana ekranınıza bakmaya doyamayacaksınız. Hava durumu, tarih, kalan şarj süresi gibi özellikleri tasarım harikası grafikler ile sunan bu uygulamayı özellikle grafik hastaları deneyebilir.
Zooper Widget apk indir

Power Toggles
power-toogles
Cep telefonunuza ait wifi, Bluetooth, Mobil veri, ekran parlaklığı gibi bileşenleri ana ekrandan kolayca açıp kapatmanızı sağlayan Power Toggles uygulaması size oldukça kolaylık sağlıyor. Ana ekranınızdan zorluk çekmeden yukarıda saydığımız bileşenleri kolayca açıp kapatabilirsiniz.
indir

Data Counter Widget
data-counter-widget
3G internet paketiniz var ve bu ay 1 GB'lık net paketi almak zorunda kaldınız. Bir ay boyunca tasarruflu kullanacağım dediğiniz 3G internet paketinizin data veri kullanımını her gün takip etmeniz gerekmekte. Data Counter Widget bu olayı sizin için çözüyor. Bu Widget sayesinde günlük ve aylık kullandığınız internet kullanımını MB ve GB olarak görebilirsiniz.
apk indir

Dictionary Widget
dictionary-android
İngilizce öğrenmeye merak saldınız ve cep telefonunuzda kullanabileceğiniz güzel bir İngilizce Türkçe sözlüğe mi ihtiyacınız var. Dictionary Widgetı ana ekranınıza gelir ve yazdığınız kelimeyi sizin için çevirir. Telefonunuzun ana ekranında iken yolda sokakta gördüğünüz Türkçe kelimeleri ingilizceye çevirebilir ve bu sayede kelime haznenizi geliştirebilirsiniz.
Apk yükle
AudioManager

audio-manager-android
Android cep telefonlarınız da gelen arama sesi, mesaj sesi, bildirim sesleri gibi sesleri ayrı ayrı ayarlamak size zor geliyorsa AudioManager uygulamasını kurun ve ana ekranda tüm sesleri tek tıkla teker teker sesini arttırın veya azaltın.
apk yükle

Pil Göstergesi
pil-android
Sürekli bataryanızı takip etmekten telefonunuzu verimli kullanamıyorsunuz ? Pil Göstergesi uygulaması ile ana ekranınıza ufak bir batarya simgesi ekleyebilirsiniz. Bu batarya simgesi içerisinde kalan şarj yüzdesi yazmakta. Ana ekrandan batarya seviyenizi kontrol etmek oldukça keyifli olacaktır.
apk indir

Color Note
colornote-android
Hızlı bir hayat yaşıyor ve o işten o işe mi koşuyorsunuz ? Veya gün içerisinde unutmamanız gereken önemli bir randevu veya işiniz mi var? Renkli not kağıtlarına o gün ki notunuzu yazın ve telefonunuzun ana ekranına kayıt edin. Bu renkli not kağıtları ana ekranda çıkacak ve bu notları hiç unutmayacaksınız.
yükle

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon