20 Mayıs 2015 Çarşamba

Asus Zenfone 4/5/6 Lollipop Ne zaman gelecek ?

asus-zenfone-lollipopFiyat / Performans etiketi ile hayatımıza giren Asus Zenfone modelleri, bir türlü Lollipop sürümüne kavuşamadı. Asus Zenfone kullanıcılarının en büyük sorunu şüphesiz batarya sorunu. Batarya sorunu verilen ara güncellemelere rağmen aşılamadı. Bende Zenfone 5 kullanıcısıyım ve şarj 1 gün bile gitmemekte. Batarya kalibrasyonu yaparak bir nevi bataryayı kendine getirebiliyorum.

Asus Zenfone modellerine nasıl format atacağınızı biliyor musunuz ? Buraya tıklayarak Asus modellerine nasıl format atıldığını öğrenebilirsiniz.


Cep telefonu firmaları bir bir lollipop güncellemelerini vermekte ve bazıları da güncellemeyi verip geri çekmekte. Lg, G2 için sunduğu Lollipop güncellemesini kısa bir süre sonra geri çekti. LG firması Güncelleme sonrası tam stabil çalışamayan lollipop için yeni sürümler için çalışıldığını dile getirmişti. Asus Zenfone forumunda yapılan açıklamalara göre Zenfone lollipop güncellemesi Mayısın ortasında gelecekti. Ancak dün yapılan habere göre Zenfone için Lollipop güncellemesi tarih verilmeden ertelendi.

Zenfone telefonunuzun sesinin az mı çıktığını düşünüyorsunuz ? Zenfone modellerinde hoparlör sesi nasıl yükseltilir bu sayfamızda anlattık.


Asus, Zenfone modellerde oluşan Lollipop buglarını çözmek için mi bu kadar erteliyor, yoksa keyfine mi vermiyor orası ayrı bir konu. Bu kadar beklediğimiz halde buglarla dolu bir güncelleme gelirse, adeta hayal kırıklığı olabilir. Umarım kısa sürede gelir.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon