11 Mayıs 2015 Pazartesi

Android Telefonda Para Kazanma Uygulamaları

android-para-kazanmaTeknoloji geliştikçe insanlar teknoloji ile daha çok haşır neşir olmaya başladılar. Gün geçtikçe çıkan yeni Akıllı telefonlar ile kullanıcıların çoğu Android telefonlarında oyun dışı bir takım olaylara yönelmeye başladılar. Bunlardan biriside Android cep telefonu üzerinden uygulama ile para kazanmak.

Tabi bu tarz uygulamalardan aylık bir asgari ücret beklemek mantıksız olur. Aşağıda ki uygulamaları Paypalınız var ise kullanınız. Çünkü bu uygulamaların hepsi Paypal ile ödeme yapmaktadır.

Paypal nedir ayrıntılı bilgi bu linkte


Bu tarz uygulamalar Türkiye'de ki hesabınıza HAVALE / EFT Yapmamaktadır.

1) Takatap

takatap-android

Android cep telefonunuza kuracağınız Takatap uygulaması ile sadece uygulamayı kullanarak para kazanabileceksiniz. Takatap uygulamasını indirdikten sonra açın ve programın sunduğu uygulamaları indirin, çalıştırın ve para kazanmaya başlayın. Uygulamanın temel amacı sizin başka uygulamaları telefonunuza indirip çalıştırmanıza dayalı.

yükle

2) Cash Reward
cash-reward

PN Media tarafından Play Store'a eklenen bu uygulama ile çeşitli yollardan para kazana bileceksiniz.

Bu uygualama da neler ile para kazanacaksınız ? :

- Uygulama indirme

- web sitelerine kayıt

- anket

- video reklam

- oyun oynama

Üstte ki görevleri yaparak uygulama içerisinde kendinize ait paralar kazanabilirsiniz. Cash Reward uygulaması içerisinde 1000 puan 1 Dolar etmektedir.

indir

3) Tap Cash Rewards

tap-cash-rewards-android

Günlük olarak takip edebileceğiniz görevler ile nakit akışı sağlayabileceğiniz yararlı bir uygulama. Evinizde ki Wifi'den, komşunuzun wifisinden veya telefonunuzun 3G internetinden bağlanmanız fark etmez .Uygulamayı açın , uygulama içerisinden puan kazandıran Android oyunları indirin ve hemen puanları kazanın.

indir

4) WHAFF Rewards

whaff-rewards-android

Bana göre Türkiye'de Android para kazanma uygulamaları içerisinden en çok bilinen bu uygulamadır. Bu uygulamada da üstte ki uygulamalar gibi , Android oyun ve uygulama indirerek para kazanıyorsunuz. Whaff Reward para kazanma programında uygulamayı indirerek para kazan, uygulamayı kullandığın süre boyunca para kazan ve uygulamayı indirip silmediğin süre boyunca para kazanmaya devam et. 10 dolar olunca Paypal ile ödeme alabilirsin.

indir

5) Reward Games

reward-games-android

Uygulama içerisinde kendi yapımları olan oyunları oynayarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca sadece oyun oynamakla yetinmeyip, uygulama indirerek de para kazanabiliyorsunuz. Video ve anketleri takip ederek ekstra paralar kazanabilirsiniz. Uygulama içerisinde senin üyeliğine ait kodu kullanarak arkadaşlarını üye yaparsan ekstra puanların sahibi olabilirsin.

indir

6) FeaturePoints 2015 para kazanma
feature-points-android
Bu uygulamada diğer uygulamalar gibi oyun uygulama indirmeniz karşılığında size uygulama içerisinde puanlar vermekte. Uygulamaları indirip puan kazanabileceğiniz bu uygulama da referral kodu ile arkadaşlarınızı davet edebilir ve artı puanlar kazanabilirsiniz.
indir

7) Appdown
appdown-android
Bu uygulamada adından da anlayacağınız gibi uygulama indirerek para veriyor ancak bu uygulamada ekstra bir özellik var. Davet ettiğiniz kişileri alt üyeniz yapıyorsunuz ve bu alt üyelerinizin aktif olarak uygulama indirmelerinden sizde pay alabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile kendinize ait bir ağ kurun ve alt üyelerden gelen kazancın tadını çıkartın.

indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon