4 Mayıs 2015 Pazartesi

Android için En iyi Test uygulamaları / Benchmark uygulamaları

antutu apk indirAkıllı telefon test uygulamaları ile telefonunuzun performans puanını kolayca öğrenebilirsiniz. Bu iş için bir çok telefon test programları bulunmakta. Bu telefon test uygulamalarında telefonunuzun hızını , donanım parçalarının kalitesini ve buna benzer çoğu özelliği test edebilirsiniz.

Telefonunuzun kalitesini test edebileceğiniz en iyi uygulamaları bu sayfamızda sizlere sunmaya çalışacağız.

1) AnTuTu Benchmark


antutu-bechmark-android antutu-benchmark-android-apk
bellek gücü, grafik işleme , işlemci gücü gibi telefon testini size kısa sürede sunan bu uygulama basit yapısı ile kullanıcıların en çok kullandığı performans testi uygulamaları arasında yer almakta. Basit yapısı ve tek tıklama ile performans testini başlatan bu uygulamada, telefonunuzun aldığı puanı diğer cep telefonu modelleri ile karşılaştırabilirsiniz.
indir

2) Vellamo Mobile Benchmark


benchmark-vellamo vellamo-benchmark

Qualcomm tarafından Play Store Araçlar kategorisine eklenen bu uygulama ile web tarayıcısı, işlemci uyumu , işlemci performansı gibi testleri yapabilir ve telefonunuzun sahip olduğu kaliteyi puanlı bir şekilde görebilirsiniz. Telefonunuzun sıcaklık değerini ölçebilir ve popüler puana sahip telefonlar arasında telefonunuzun sahip olduğu sıralamayı görebilirsiniz.

indir

3) Geekbench 3


geekbench-3-android geekbench-3-android-apk

Android için performans testi yapacağınız bir uygulama daha . Geekbench 3 Android uygulaması ile işlemci ve Ram testi yapabilir ve bu sonuçları diğer kullanıcılar ve arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Program oldukça sade yapısı ve hızlı çalışması ile tercih edebileceğiniz telefon test etme uygulamalarından birisidir.

indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon