2 Mayıs 2015 Cumartesi

Android için En iyi Kahve Falı Uygulamaları

android-kahve-fali-apkAndroid telefonunuzdan kahve falı baktırmak ister miydiniz ? Artık kahvelerinizi yudumlarken, falınıza baksın diye komşunuzu beklemeyeceksiniz. Cep telefonunuza apk olarak indirip yükleyebileceğiniz en iyi Kahve falı bakma uygulamaları ile fal baktırmak bir tık ötede olacak.

Lafı fazla uzatmadan Android için hoşunuza gidebilecek en iyi Kahve falı programlarını sunalım.

1) Kaave Falı


kaave-fali-android kaave-fali-apk

Kahvenizi yudumladınız ancak falınıza bakacak kimse yok mu ? Hiç sorun değil. Kaave Falı apk uygulamasını açın ve kahve fincanının resmini çekip gönderin ve falın yorumunun gelmesini bekleyin. Aşk, ilişkiler ve aile hayatı konularını Falcı bacı yorumlasın.

Uygulama içerisinde çektiğiniz fincan resmi binlerce şekil ve düzene göre incelenir ve size uygun en iyi kahve falı yorumu gönderilir. Ayrıca kendinizle ilgili vereceğiniz bilgiler ile burcunuza özel yorumlarda alabilirsiniz.

yükle

2) Derya Abla Ücretsiz Kahve Falı


derya-abla-kahve derya-abla-kahve-apk

Ünlü Derya Abla'dan falınızı dinlemek ister misiniz ? Bu uygulama ile artık bu mümkün. Derya Abla'nın tamamen ücretsiz Kahve Falı, Tarot Falı, İskambil Falı, Yıldızname , Günlük Burç Yorumları ve Rüya Tabirleri ve Sohbet uygulaması ile sana ait tüm fallara ulaşabilirsin. Falınızın sonucu geldiğinde size bildirim olarak uygulama sunacaktır.

Ayrıca fal sonucunuz Derya Abla'nın sesi ile gelmekte. Uygulama içerisinde diğer fal baktıran kişiler ile arkadaşlık kurun , dertlerinizi özel olarak yada herkesle paylaşın.

yükle

3) Falcı Bacı


falci-baci falci-baci-android

Falcı bacılara nerede olursan ol kahve falını ilet ve onlardan kahve falını yorumlamalarını iste.Kahveni içtin, ters çevirdin, hayatında ne varsa dile getirdim!’’sloganıyla Falcı Bacım, yüzünüzü güldürecek, şaşırtacak, kendine bağımlı yapacak! Gerçek falcılar, hissiyatla yapılan yorumlar.

Falcı Bacı uygulamasında fal bilgilerinizi göndermeden önce bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

yükle

4) Fal Kutusu


fal-kutusu fal-kutusu-apk

Fal kutusu Android uygulaması ile günde 3 adet olmak üzere ücretsiz kahve falı baktırabilirsin. İsterseniz uygulamada ki yetenekli yorumculardan ücret ile Kahve Falı, Tarot, Katina, Yıldızname, Kelebek Falı, Rüya Yorumu alabilirsiniz.

Uygulamada elde edilen gelirlerin %10 sokak hayvanlarına bağışlandığını dile getiriyor yapımcıları. Bu da güzel bir hareket tebrikler.

yükle

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon