7 Mayıs 2015 Perşembe

Android hafıza geliştirme uygulamaları

Hafıza koçu gibi Android uygulamaları ile boş zamanlarınızda zihninizi geliştirecek uygulamalar ile vakit geçirebilir ve en iyi şekilde beyin egzersizleri yapabilirsiniz. Bu sayfamızda sizlere hafıza geliştirme uygulamalarını apk olarak sunacağız. Sizde bunları apk olarak indirip cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

1) Hafıza koçu
android-hafiza-kocu
Adından da anlaşılacağı gibi, bu uygulama hafızanıza koçluk yapıyor. Gün içinde beyninizin egzersiz yapmadığını düşünüyor ve günlerinizin boşa geçtiğini düşünüyorsanız, hafıza koçu içerisinde ki zihin antremanlarını deneyebilirsiniz.

Sürekli unutkanlık , hızlı karar verememe gibi sorunlar yaşıyorsanız beyninizin günlük egzersize ihtiyacı var demektedir. Ufak ufak başlayıp gün içerisinde egzersizlere yeni egzersizler katarak ilerlerseniz daha iyi bir deneyim yaşayacağınıza eminim.

indir

2) Beyin Eğitimi
beyin-android
Bu ücretsiz uygulama ile kısa süreli hafıza, görsel hafıza ve konsantrasyonunuzu arttıracak ve beynin performansınıza katkı sağlayacaksınız. Bu oyunda basit ve oldukça kolay gibi görünen bir görevin var. Topların rengini sırası ile hatırlamak ve start verildiğinde renkleri uyumlu bir şekilde hatırlaman lazım.
indir

3) NeuroNation-Beyin egzersizleri
beyin-egzersizi-android

android-beyin-egzersizi
2 milyondan fazla üye barındıran bu uygulama ile beyin performansınızı arttırmaya ne dersiniz? Bu uygulama ile hafızanız gelişecek, odaklanma süreniz gelişecek ve mantıksal düşünme kapasiteniz olumlu etkide artacak. Özellikler canınız sıkıldığında, otobüste uzun yolcuklar da tercih edebileceğiniz bu zihin geliştirme uygulaması ile zamanının nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

indir

4) Lumosity
lumosity
Her ne kadar Türkçe dil desteği olmasa da uygulamada ki görsellerden bir şeyler anlayabilir veya kelimeleri Türkçe'ye çevirerek anlayabilirsiniz. Oldukça başarılı beyin egzersizleri bulunan bu uygulamada, egzersiz yapmak bu kadar güzel olmamıştı.
indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon