9 Mayıs 2015 Cumartesi

Android Geri Dönüşüm Kutusu uygulaması

android-cop-kutusuBilgisayar üzerinde sildiğimiz dosyalar geri dönüşüm kutusunda depolanır. Yanlışlıkla sildiğimiz veya daha sonra geri yüklemek istediğimiz dosyaları tek tıkla geri dönüşüm kutusundan alabiliyoruz. Artık bu durum Android telefonlarda da geçerli. Android geri dönüşüm kutusu apk indir uygulaması ile bir uygulama ile aynı işlevi yerine getirebileceksiniz.

Android telefon ve tabletler için geri dönüşüm kutusu var mı diye kafanızda bir soru var ise, böyle bir uygulamanın ücretsiz olarak var olduğunu belirtelim. Android 2.3.x üzeri sistemlerde sorunsuz çalışan bu uygulama Ses / video / resim dosyaları ve buna benzer dosya yapılarını kurtarabiliyor.

Silmiş olduğunuz dosyaları kendi bünyesinde barındıran bu uygulamada ,dilerseniz de depolanan dosyaları tek tıkla çöp kutusundan silebilirsiniz. Sildiğiniz dosyaları ister tek tek, isterseniz de çoklu seçim yaparak yükleyebilirsiniz. Android için indirilmeye sunulan Geri dönüşüm kutusunun nasıl kullanılacağı hakkında sorularınız var ise yorum kısmından iletebilirsiniz.

Geri Dönüşüm Kutusu apk indir

geri-donusum-kutusu-android

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon