18 Mayıs 2015 Pazartesi

Agar.io oyunu nasıl oynanır ?

agar.io-android-apkAgar io nasıl oynanır, agar io oyna sayfamızda sizlere bu keyifli oyunun nasıl oynandığına dair bilgiler vereceğiz. Son günlerin fenomeni haline gelen Agar.io oyunu ile tarayıcı üzerinde olabildiğince eğleneceksiniz. Oyun 28 Nisan'da ortaya çıktı ve bir çok oyun severi kendisine bağlamayı başardı. Bende oyunu az önce denedim ve oldukça keyifli olduğunu söyleyebilirim.

Oyunun şu an tam jenerik olabilecek bir adı yok , ancak web sitesinin adı agar.io olduğu için adı böyle duyulmaya başladı. Tarayıcı adresine agar.io yazdığınızda karşınıza oyunun sitesi açılacak ve burda yapmanız gereken tek şey bir nick belirlemek ve oynayacağınız sunucuyu seçmek.

agar.io

AGAR.IO OYUNU MANTIĞI NEDİR ?


Bu oyunda hücre olarak başlıyoruz ve çevremizde yer alan hücreleri yiyerek kendimizi büyütmeye çalışıyoruz. Rakiplerimiz ne kadar güçlü olursa bu olay o kadar zorlaşacak ve oyun zor bir hale gelecek.


Agar.io Android oyunu var mı ?


Bu adreste agar.io apk oyunu yer almakta. Agar io oyunu Miniclip tarafından Android telefonlar için Play Store'a eklendi.


AGAR.IO OYUNU NASIL OYNANIR ?


Bu adresten oyuna ulaşabilirsiniz.Oyunda bulunan kendi hücreniz küçük iken daha hızlı hareket ediyor ve etrafta ki küçük hücreleri daha kolay bir şekilde yutabiliyor. Ancak siz büyüdükçe ve daha çok yemlendikçe daha da hantalaşacaksınız ve diğer rakipleriniz sizin bir basamak önünüze geçebilecektir.

agar.io-oyunu

Oyunda kendi hücrenizi Space tuşu ile bölebiliyorsunuz. Space tuşu ile 2 veya daha fazla parçaya böleceğiniz bu hücreniz ile etrafınızda ki sizden küçük rakiplerinizi yiyebilir ve daha da fazla puan kazanabilirsiniz.

Ayrıca W tuşunu da oyun da etkin bir şekilde kullanmanızı öneririm. Space tuşunun tersi bir görev gören bu tuş ile hücrenizi bölmeden rakibinize kendinizden parçalar fırlatabilir ve rakibinizin daha da büyüyerek şişmanlayarak hantallaşmasını sağlayabilirsiniz. Rakibiniz ne kadar şişman olursa sizin için o kadar iyi olacaktır. Çünkü sizden kaçamayacaktır.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon