14 Mayıs 2015 Perşembe

Agar.io Android oyunu apk indir

agar.io-oyunu-apk-indirAgar io Cep telefonu oyunu ile bilgisayarınızda yaşadığınız eğlenceyi Android telefonunuzda yaşayabileceksiniz. Agar io oyununda bir hücreye sahipsiniz ve bu hücreniz ile rakipleriniz arasında sağ kalmaya çalışıyorsunuz.

Oyun son günlerin popüler oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve kullanıcılar bu oyunu sadece bilgisayarda oynamakla yetinmeyip bilgisayarlarını da yüklemek istiyorlar. Agar io Android oyununda tıpkı bilgisayarda olduğu gibi kendi hücreniz ile diğer hücreleri yemeye çalışıyorsunuz.

Agar io oyunu Bilgisayarda nerden ve nasıl oynanır. Ayrıntılar bu linkte.

Kendi hücrenizi space tuşu ile bölebilir ve bu bölünen parçanız ile rakiplerinizi yiyebilirsiniz. Rakibinize ne kadar çok parça gönderirseniz, rakibinizi o kadar yiyebileceksiniz.. W Tuşu ile de rakibinize parçalar göndererek onun büyümesini sağlayabilirsiniz. Rakibiniz bu parçalar ile daha da büyüyecek ve hareket etmekte zorlanacak. Bu sayede sizde onu daha rahat yiyebileceksiniz.

Oyunda rakiplerinizi iyi analiz etmenizde fayda var. Rakipleriniz kendinden küçük rakipleri parçalamaya çalışacak ve sizde bundan payınızı alabilirsiniz. Ancak büyük rakipler ile dolaşırken karşınıza çıkabilecek yeşil virüslere oldukça dikkat etmelisiniz. Yeşil renkte ki dikenli virüse çarptığınız an hücreniz parçalara bölünecektir.

Agar.io Android oyunu var mı ?


Bu adreste agar.io apk oyunu yer almakta. Agar io oyunu Miniclip tarafından Android telefonlar için Play Store'a eklendi.

agar.io-android-oyunu agar.io-apk agar.io-indir

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon