15 Mayıs 2015 Cuma

Agar io Oyunu Hilesi - Agar.io Taktikleri

agario-hileAgar io oyunu hem bilgisayarlarda hemde Android cep telefonlarında oynanmaya başladı bile. Agar io için hile arayan kullanıcılar Arama motorlarında dolaşmaya başladı bile. Agar io büyüme hilesi , hızlı hareket etme hilesi gibi çeşit çeşit hileler yer almakta.

Agar io oyununa ait internet ortamında bir çok hile programı paylaşılmakta. Bu programları kurmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu tarz uygulamalar zararlı içerikler içermektedir. Bizde bu sayfamız da Agar io hileleri yerine özel taktikler vereceğiz.

Agar.io adresini açtıktan sonra lokasyonı ‘Russian’ seçiniz ve ardından Nick namenizi ‘Reddit’ olarak yazınız. Bu nick ve Lokasyon ile diğer agar io oyuncularına göre %20 daha hızlı hareket edebileceksiniz.

Agar.io Özel Skin Veren Nickler:
2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, ayy lmao, bait, cia, confederate, doge, ea, earth, facepunch, feminism, hitler, isis, kc, mars, matriarchy, moon, nazi, origin, patriarchy, pewdiepie, piccolo, prodota, qing dynasty, quebec

Agar.io Hızlı Büyüme Yöntemleri


Agar io oyununda hücremi nasıl daha hızlı büyütebilirim sorusuna yanıt arıyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Hızlı büyümeye dair vereceğimiz taktikler işe yarayacaktır. Bu oyunda etrafta ki noktaları daha hızlı toplamak için kendi hücrenizi space tuşu ile bölerek gezebilirsiniz. Ancak bu konuda dikkatli olmanız gerekmekte, küçük parçalarınızı diğer rakipler anında yutabilir. Az önce oyunu oynarken bölünerek daha çok nokta topliyim dedim, hiç bir parçamı bırakmadılar : )

Agar.io Android oyunu var mı ?


Bu adreste agar.io apk oyunu yer almakta. Agar io oyunu Miniclip tarafından Android telefonlar için Play Store'a eklendi.

Agar io taktikleri - ipuçları


Oyunda yer alan yeşil renkte ki virüsleri de takip etmenizde oldukça fayda var. Bu yeşil noktalara değen oyuncuların hücreleri parçalanmaya başlayacaktır. Özellike çok büyük kitleli oyuncular bunlara çarptığı an çok parçalanacaktır ve sizde bunu fırsata çevirip , o parçalanan küçük parçaları hemen alın.

Eğer oyunda dikkat etmişseniz, noktaları toplarken sağa veya sola sürekli gittiğinizde kendi hücreniz belli bir yerde takılıp kalıyor. Yani oyunun Mapi bitmiş oluyor. Bunu fırsata çevirmek sizin elinizde. Sizden küçük hücreleri köşeye sıkıştırdığınız an onu yiyebilirsiniz. Ancak dikkat edin, sizden büyük bir hücre sizi köşeye sıkıştırmasın : )
Agar io oyununu Android cep telefonlarınız da oynayabileceğinizi biliyor muydunuz ? Buraya tıklayarak Android versiyonuna ulaşabilirsiniz.

DEVAMI GELECEKTİR ...

Agar io Oyunu bayrak ekleme hilesi:

agar-io-bayrak-ekleme
Agar io oyununda bir çok oyuncu da yer alan bayrakları görmüşsünüzdür. Sizde oyunda Agar io hücrenize Türk bayrağı nasıl eklenir sorusuna cevap arıyorsanız cevabı sayfamızda vereceğiz. Oyunu açtığınız agar.io web adresinde nick kısmına turkey yazmanız yeterlidir.

Agar io oyunu hilesi video:

 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

6 yorum:

  1. Bu oyunu gercekten çok sevdim. Agar io büyüme hilesi çok işime yaradı. yeni güncellemelerle daha da mükemmel olacaktır.

    YanıtlayınSil
  2. Mobilden indirdim fakat ülke seçenekleri yok

    YanıtlayınSil


EmoticonEmoticon