WhatsDog Android ( WhatsApp Çevrimiçi Kontrol uygulaması )

whatsdogWhatsDog Android apk uygulamasını indirerek cep telefonunuza yükleyebilirsiniz. Yüklediğiniz WhatsDog programı ile seçeceğiniz bir kişinin ne zaman online olduğunu görebilirsiniz. WhatsApp üzerinde kişilerin en son ne zaman çevrimiçi olduğu görülmekte ancak bu uygulama biraz daha ayrıntıya yer verilmiş.

WhatsDog uygulamasında seçtiğiniz bir kişinin hangi saatlerde ne kadar saniye,dakika veya saat online olduğunu görebilirsiniz. Bu sayede sevgilinizin  “şu saatte giremedim , o saatte telefon yanımda değildi ” tarzı söylemlerine son noktayı koyabilirsiniz.
whatsdog-android

WhatsDog Android uygulamasında bir kişinin çevrimiçi kontrolü nasıl yapılır ?

Öncelikle buraya tıklayarak WhatsDog Android uygulamasını telefonunuza yükleyiniz. Uygulamayı yükleyip açtıktan sonra Start yazısına tıklayınız. Kişi listenizden çevrimiçi takip etmek istediğinizi kişiyi seçip Continue butonuna basınız. Continue butonuna bastıktan sonra onaylanmasını bekleyin. Eğer onaylanmaz veya çok uzun sürerse numarayı tekrar deneyiniz. Numara onaylandıktan sonra o kişinin anlık çevrimiçi olma tarih ve saatlerini görebilirsiniz.

WhatsDog uygulaması nasıl kullanılır ? Video:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.