14 Nisan 2015 Salı

WhatsApp Android Uygulaması Yenilendi !

Android için en çok tercih edilen Mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp, 2015 yılında yaptığı değişiklikler ile oldukça söz ettireceğe benziyor. Bilgisayar üzerinden WhatsApp kullanma imkanı tanıyan WhatsApp, çok kısa bir süre sonrada Facebook üzerinden mesaj alabilmek özelliğini aktif edecek.

Bu Yeniliklere geçmeden önce kendi görünümünü değiştirmek isteyen WhatsApp, tasarımını bugün yeniledi. Yapılan tasarım değişikliği ile sadelikten az da olsa uzaklaşılmış gibi. Ayrıca WhatsApp konuşmalarında geçiş aralarına özel animasyonlar tanımlanmış. Bu sayede durgun görüntüsünden kurtulmuş gibi. Bu yıl içerisinde WhatsApp'ın daha çok yenilikler ile geleceğini düşünüyorum.

Bende son güncellemeyi 14 Nisan tarihinde telefonuma indirdim ve kurdum. Eski görünümüne nazaran çok daha güzel olduğunu söyleyebilirim. Lollipop tarzı görünümü ile daha da dinamik olmuş. WhatsApp'ın güncellenmiş versiyonu henüz Play Store'da sunulmadı. Kısa bir süre sonra gelecektir. Ancak beklemek istemiyor iseniz bu linkten güncellenmiş WhatsApp'ı indirebilirsiniz.

whatsapp-son-surum

 

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon