8 Nisan 2015 Çarşamba

Sonapk.Net Android Paylaşım Sitesi


Mobil cihazların gelişmesi ile birlikte günden güne android işletim sistemi biraz daha önem kazanmaya başladı ve bu gelişme ile birlikte beklentileri karşılayabilmek için her geçen gün uygulamalara , oyunlara , temalara bir yenisi daha ekleniyor. Bu uygulamalar , oyunlar genellikle yapımcılar tarafından eklenip kendi yorumlarıyla birlikte oyunları kullanıcılara sunmaktadırlar. Biz ise sonapk.net olarak sizler için oyunları değerlendirip en iyilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Geniş bir android oyun hacmine sahip sitemizde sizler için oyun apk linki ile birlikte oyuna Google Play ‘ den ulaşacağınız linki de değerlendirmelerle birlikte vermekteyiz. Oyunlar en popüler ve en seveceğiniz oyunlara göre seçilir ve apk dosyaları tarafımızdan sizler için yüklenir. Şuan için güncel oyunların bir çoğu sitemizde bulunmaktadır ve buna istinaden bilgisayardan da nasıl oynayacağınıza dair anlatımlar bulunmaktadır. Örneğin clash of clans oyna konumuz sizlerin ilgisini çekebilir ve konuya göz atmak isteyebilirsiniz.

sonapk

Android uygulamalar ise ucu bucağı olmayan bir hacme sahip fakat yine biz sizler için en seçici tarafımızı kullanıp size faydalı olabilecek uygulamaları sitemizde paylaşmaktayız. Rootlu cihazların Google Play’e erişimi olmadıklarından apk dosyalarını da bu kullanıcılarımız için paylaşmaktayız.

Hile apk , nedir derseniz size kısaca şöyle aktarabilirim. Oynayıp da zorlandığımız geçemediğimiz yada para elmas biriktiremediğimiz oyunlarda oyunların hileli apk modları bulunmakta ve bu oyunların apk dosyalarını yine sizler için sitemizde paylaşmaktayız. Bu uygulamalara , oyunlara , hileli oyunlara ulaşabilmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak*: http://www.sonapk.net

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon