2 Nisan 2015 Perşembe

Riff Android uygulaması

riff androidFacebook'un Mobil platformlar için çıkardığı yeni uygulama ile tekrar sizlerleyiz. Riff Android apk programı ile arkadaşlarınız ile birlikte en güzel videoları oluşturabilir, birbiriniz ile paylaşabilir ve eğlenebilirsiniz.

Riff Android programı hem iOS , hemde Android cihazlar için yayınlandı. Bu programda en fazla 20 saniyelik videolar çekebiliyorsunuz ve bu videolara Facebook'ta ki arkadaşlarınızın ekleme yapmasını bekliyorsunuz. Arkadaşlarınız ile çektiğiniz videolara ekleme yapa yapa nereye kadar gider tahmin edemiyorum :) Bana göre bu uygulama patlar gider .

Riff Android uygulaması nasıl kullanılır ?


- İlk olarak Buraya tıklayarak Riff uygulamasını telefonumuza indiriyoruz ve indirdikten sonra aç butonuna basarak açıyoruz. iOS için buradan .

- Programı açtıktan sonra Facebook hesabımız ile giriş yapmamızı isteyecektir. Bordo renkte ki Facebook ile giriş yap butonuna tıklıyoruz. Facebook kullanıcı adı ve şifremizi girdikten sonra uygulamanın açılmasını bekliyoruz.

- Uygulama açıldıktan sonra güzel videolar karşınıza gelecektir. Bunlar Facebook riff uygulamasının önerdiği öne çıkan videolardır. Bunlara bakarak ilham alabilirsiniz.

Facebook riff uygulaması ile video nasıl çekilir ? Riff nasıl kullanılır ?


Programa giriş yaptıktan sonra programın arayüzü gelecektir. Sağ üstte bulunan " Yeni video " yazısına tıklayınız.

riff-1

Yeni video yazısına tıklayınca sizden bir konu seçmenizi isteyecektir. Ben ceply.net olarak örnek bir konu seçtim. Hayatımın hikayesi veya sizin seçeceğiniz bir konuya tıklayarak sağ üstte ki ok tuşuna basıyoruz.

riff-2

Konuyu seçtikten sonra telefonunuzun kamerası açılacaktır. Bu kamera ile en fazla 20 saniye olacak şekilde videonuzu çekiyorsunuz. Video çekimi bittikten sonra sağ altta ki tik tuşuna basınız. Video çekimiz bittikten sonra videonuz facebook profilinizde paylaşılacaktır.

riff-3

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon