2 Nisan 2015 Perşembe

Puanlı Giysi Giydirme Oyunları

Son zamanların en fazla oynanan oyunları nedir diye sorduğumuz zaman tabii ki, puanlı giysi giydirme oyunları diyebiliriz. Televizyonda çığ gibi büyüyüp, geniş kitlelere hitap eden yapısıyla, sevenlerini ekranları başına kilitleyen Bu Tarz Benim programını, sizlere canlı olarak yaşatacak oyunların tek adresi oyunteyze.com’dur. Bu sitede en güzel oyunları oynayabilir, günün stresini üzerinizden kolaylıkla atabilirsiniz.

Giysi giydirme oyunları olarak bilinen, sizlere verilen modeli hafızanızda tutup, daha sonra tekrardan giydirmeniz istenen bu oyunlarda, bazı zorluklarda vardır. Bu zorlukların başında ise süre gelmektedir. Size belli bir süre verildiği ve bu sürede aynı tasarımı sağlamanız istendiği için zorlanabilirsiniz. Fakat kolay sanılan bu oyunlarda, ciddi bir hafıza ve zekaya gerek duyuluyor. Oyunda yüksek puanlar alabilmeniz için, hafızanızın olabildiğince kuvvetli olması gereklidir. Aksi halde, düşük puanlar alacaksınız.

bu-tarz-benim-oyna

En güzel örneği ise, başta da dediğimiz gibi Bu tarz benim oyunudur. Bu oyunda, mankeni sizin giydirmeniz isteniyor. Kendi zevkinize göre giydireceğiniz, yalnızca giysisiyle kalmayıp makyajını yaptırıp, takı kombinasyonunu sağlamanız gerekecektir. Bunları yaparken de, süreden haberdar olmalısınız. Puanlı giydirme oyunlarında, süre oldukça önemlidir. Yüksek puan almanın ilk şartı, belirtilen süre zarfında oyunu tamamlayabilmenizdir. İşten geldikten sonra, stres atmak ve iyi hissetmek için vakit ayıracağınız bu oyunlar tamamen ücretsizdir. Sizlerde hemen oyunteyze.com adresine girerek, kendinize göre bir oyun seçip, keyfini çıkartabilirsiniz.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon