3 Nisan 2015 Cuma

Okey Apk indir

okey apk indirYeni okey oyunlarını Android telefonlarınıza yükleyerek , okey oynayacak kişi aramadan cep telefonunuzdan hemen oynayabilirsiniz. Okey oyunu arkadaş ortamında sıklıkla tercih edilen oyunlardan biri olması ile ilgi çekiyor ve artık her zaman istediğiniz yerde kolayca okey oynayabilirsiniz.

Bu sayfamızda sizlere 2015 yılında tercih edebileceğiniz en iyi android okey oyunlarını ücretsiz bir şekilde sunacağız. İstediğiniz okey apk oyununu seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

En güzel Android okey oyunları


Android Okey Pro

Android telefonlarda tercih edebileceğiniz güzel bir okey oyunudur. Telefona okey yükleyerek boş zamanlarınızda okey oynamanın keyfine varabilirsiniz. Okey pro oyununda gerçek kişilere karşı online olarak oynuyorsunuz. Ayrıca bu okey arkadaşlarınız ile sohbet edebiliyorsunuz.

okey-pro

Çanak Okey Android oyunu

Çanak okey oyunu Online olarak diğer oyunlar ile oynanmaktadır. Oyunda bulunan Multiplatform özelliği ile dışarda telefonunuz ile okey oynarken eve gelip tabletinizle devam edebilirsiniz.

canak-okey-android

101 Okey HD

101-okey-apk

İnternet bağlantınız olmasa bile 101 okey apk uygulaması ile çevrimdışı okey oynayabilirsiniz. 101 Okey oyununun gelişmiş yapay zekası ile okey oyununu sağlam bir rakibe karşı oynuyor olacaksınız. Alternatif olarak buradan da indirebilirsiniz. http://www.cepinfo.net/101-okey-hd-oyunu/

Okey Plus

okey apk indir
Peak games tarafından tasarlanan Okey Plus oyununda 1.000.000'dan fazla rakibin bulunmakta. 2,3 ve 4 kişilik şekilde oynanabilen bu okey android oyununda online bağlantılar ile gerçek rakipler bulabiliyorsunuz. Android okey apk indir oyununu oynarken gerçek rakiplerin ile sohbet edebilir ve onlar ile fikir alışverişinde bulunabilirsin.

İstersen hemen oyna butonuna basarak hemen okey oynamaya başlayabilirsiniz. İstersen masa ve oda seçerek daha iyi oyuncuların arasına girmeyi sağlayabilirsin.

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

1 yorum:


EmoticonEmoticon