29 Nisan 2015 Çarşamba

Marshall Duvar Boyama uygulaması ( Marshall Gör&Boya )

marshall-apk-duvar-boyamaMarshall Android telefonlar için sunduğu Marshall Gör&Boya uygulaması ile bir yeniliğe imza attı. Duvarınızı boyatacaksınız ancak hangi renk olduğuna karar mı veremiyorsunuz ? Cevabınız evet ise size Marshall gör boya uygulamasını tavsiye edebilirim.

Kendi odanızın veya misafir odanızın tarzını yeniden yaratmak sizin elinizde. Odanın içinde ki dekor ve renk uyumu oldukça iyi olmalıdır. Yapacağınız yanlış bir duvar rengi seçimi her gün size " keşke böyle boyatmasaydım " dedirtebilir. İşte bu tarz kendinize kızmalara bu uygulama ile son verebilirsiniz. İstediğiniz odanızın duvarını istediğiniz renge boyatarak nasıl göründüğünü görebilirsiniz.

Marshall duvar boyama uygulaması nasıl kullanılır ?


Buraya tıklayarak Marshall Gör boya uygulamasını apk olarak indirin. Yükledikten sonra uygulamayı açın. Ardından uygulama da sağ altta turuncu renkte bulunan Gör & Boya Başlat butonuna tıklayınız. Uygulama size 2 seçenek sunacaktır. " Fotoğraf çek " ve " Galeriden seçme " . Fotoğraf çek seçeneği ile o an ki duvarınızın resmini çekebilirsiniz. Galeriden ise önceden bulunan duvar fotoğrafını boyayabilirsiniz.

Fotoğraf çek seçeneğinde fotoğrafınızı seçtikten sonra sağ altta bulunan tike basınız. Ardından fotoğrafınız işleniyor seçeneği çıkar, 10 sn falan sürüyor. Sol altta bulunan Renk seç seçeneği ile istediğiniz rengi duvarınıza uygulayabilirsiniz.

Ancak dikkat etmeniz gereken bir şey var. Duvara rastgele dokunarak boyama işlemi yaparsanız muhtemelen renkler karmaşık çıkacaktır. Yapmanız gereken maskeleme bandı seçmek. Aşağıda ki resimde olduğu gibi duvar hatlarını belirlemek için maskeleme bandı kullanmanız güzel olacaktır.

marshall duvar boyama uygulaması

Uygulamanın fikri benim çok hoşuma gitti. Marshall'a böyle güzel bir uygulama yaptığı için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ev hanımlarının oldukça işine yarayacaktır.

marshall-duvar-boyama marshall-gor-boya marshall-telefon-uygulamas

Lorem ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Comments


EmoticonEmoticon